Witamy na Forum Polonii w Dallas!

jaki sport w lato?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

tylkoWKS

Post autor: tylkoWKS » sob mar 14, 2015 7:14 am

W lato to mi tato zawsze powtarzał, że najlepiej jest po prostu pograć sobie w jakąś piłkę siatkową z tego powodu, że wieczorem przed spaniem dobrze jest sobie poskakać i dobrze poodbijać właśnie piłkę do siatkówki ze swoimi znajomymi ; ) w dzień natomiast po prostu basen

mckortka

Post autor: mckortka » ndz mar 15, 2015 6:28 am

Na lato tylko i wyłącznie basen i człowiek się schłodzi swoje ciało można doprowadzić do perfekcji:) wodzie bardziej idzie się zmęczyć jak jeżdżąc na rowerze lub grac w piłkę siatkową i nożną:) Wieczorami to można tez sobie pobiegać w parku:)

dratyhma

Post autor: dratyhma » ndz mar 15, 2015 7:04 am

ja rower, piłka nożna ze znajomymi no i przez cały rok siłownia :D

klemcia88

Post autor: klemcia88 » ndz mar 15, 2015 8:10 am

tylkoWKS pisze:W lato to mi tato zawsze powtarzał, że najlepiej jest po prostu pograć sobie w jakąś piłkę siatkową z tego powodu, że wieczorem przed spaniem dobrze jest sobie poskakać i dobrze poodbijać właśnie piłkę do siatkówki ze swoimi znajomymi ; ) w dzień natomiast po prostu basen
to prawda ... ja jestem fanem siatkówki plażowej więc latem to u mnie dominujący sport

lallas

Post autor: lallas » ndz mar 15, 2015 4:48 pm

Najlepszy sport na lato? Moim zdaniem pływanie! :) Kocham pływać - robię to przez cały rok, ale w lecie pływanie sprawia mi dużo większą przyjemność! :) Poza tym kocham biegać, zwłaszcza letnimi wieczorami :) Polecam również jazdę na rolkach - super sprawa dla ludzi w każdym wieku - i tych młodszych i tych troszkę starszych ;)

ygor654

Post autor: ygor654 » pn mar 16, 2015 4:08 am

Zdecydowanie polecam gorącym latem baseny dużo pływania. Wieczorami można wziąć kolegę, przyjaciółkę na rower gdzieś do parku. Polecam bardzo bieganie pożną wieczorową porą. Pograć sobie na plaży w piłkę siatkową albo nożną. Jak ktoś nie lubi wychodzić na dwór to może cisnąć na siłowni:)

BESTWALDEMAR90

Post autor: BESTWALDEMAR90 » pn mar 16, 2015 11:01 am

Na kręgosłup to już chyba każdy lekarz powie, że najlepiej jest pływać i chodzić na basen. W lato też jest dobrze pograć sobie w coś na plaży : ) nie mówię tutaj akurat o czymś takim jak no wiecie ostre mecze w siatkówkę plażową z tego powodu, ze tutaj można sobie lekko poodbijać i no wiecie to i tak będzie okej

tissue

Post autor: tissue » wt mar 17, 2015 7:40 am

Basen i tylko basen w lecie bo nic tak dobrze nie ochładza właśnie jak jakieś jeziorko czy też wypad nad morzem : ) jeśli już jest jakieś takie późne popołudnie to można pograć w siatkówkę lub nawet w tenisa ziemnego

liczi

Post autor: liczi » śr mar 18, 2015 10:59 am

Latem jest różna pogoda, więc można uprawiać też inne sporty poza pływaniem. Ja np. chętnie biegam :)

leski

Post autor: leski » śr mar 18, 2015 12:42 pm

Bieganie to świetny wybór na każdą porę roku:)

halszka5566

Post autor: halszka5566 » czw mar 19, 2015 3:26 pm

tissue pisze:Basen i tylko basen w lecie bo nic tak dobrze nie ochładza właśnie jak jakieś jeziorko czy też wypad nad morzem : ) jeśli już jest jakieś takie późne popołudnie to można pograć w siatkówkę lub nawet w tenisa ziemnego
na basen chodzę przez cały rok ... latem zdecydowanie polecam rower i rolki

bob321

Post autor: bob321 » czw mar 19, 2015 5:37 pm

Rowerek bardzo fajnym pomysłem na sportowe lato rolki, tym bardziej a najlepiej po parku sobie pośmigać:) lubię sobie też pomykać na baseny, żeby się schłodzić nie chodzę tak jak kolega wyżej cały rok tylko tą przyjemność zostawiam sobie na lato :) jak kto woli:)

leski

Post autor: leski » sob mar 21, 2015 6:51 am

W tym roku jednak staram się bardziej odpoczywać po kontuzji. Na pewno spędzę więc wakacje w altanie ogrodowej z Drewnolandii, czytając książki:)

Michalinka1814

Post autor: Michalinka1814 » sob mar 21, 2015 9:58 am

Ileż można odpoczywać po kontuzji chyba musisz po prostu jakoś zainwestować w jakieś rehabilitacje lub coś w tym stylu : ) jeśli o mnie chodzi to ja w lato tylko tak wieczorem sobie jężdżę rowerem z tego powodu, że takie zajęcie najbardziej lubię i super na koniec dnia to jest odprężenie takie fest super : D

Orinta

Post autor: Orinta » sob mar 21, 2015 2:06 pm

Jazda na rowerze

Jest to jeden z najprzyjemniejszych letnich sportów. Daje nie tylko zdrowie, ale także kontakt z przyrodą i niezapomniane chwile na łonie natury.

Jazda na rowerze usprawnia cały układ mięśniowy, oddechowy i krążenia. Pod wpływem pedałowania uda i łydki stają się smuklejsze, zgrabniejsze, wzmacniają się mięśnie brzucha, bioder oraz rąk.

Wysiłek powoduje także dotlenienie organizmu, zwiększenie wydolności oraz przeciwdziała pojawianiu się żylaków na nogach. Jest dobrym elementem zapobiegania otyłości, cukrzycy, chorób serca czy osteoporozy.

Odpowiedz