Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ezoteryka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Redhead

Ezoteryka

Post autor: Redhead » czw kwie 10, 2014 2:22 am

Cześć :)
Czy ktoś z Was korzystał z usług wróżki będąc za granicą?
Wiem, pewnie myślicie że moje szare komórki wzięły sobie urlop ale to nie tak, kiedyś korzystałam z usług wróżki ale osobiście. Natomiast teraz nie mam takiej możliwości.
Dajcie znać czy możecie kogoś szczególnego polecić !..
Ja jestem w trakcie poszukiwań.
Jeśli znajdę coś ciekawego to na pewno dam znać. Może i wam kiedyś się przyda. A tymczasem czekam na jakieś info 8)

Angelo

Post autor: Angelo » śr kwie 16, 2014 3:55 pm

Witaj, Redhead. W dobie Internetu odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta. Wchodzisz na stronę Wizyta u Wróżki i... przebierasz, wybierasz :) Zwłaszcza gdy, jak piszesz, nie masz teraz możliwości wizyty u wróżki osobiście, to na powyższej stronie zamawiasz usługę callback, a wróżka oddzwania do Ciebie czy to jesteś w Dallas, w Montrealu, w Kopenhadze - no gdziekolwiek po prostu :) Zajrzyj, bo coś mi mówi - choć wróżką nie jestem ;) - że to najlepsza opcja, jaką możesz znaleźć.

liczi

Post autor: liczi » pt kwie 18, 2014 5:11 am

No chyba żartujecie. Naprawdę wierzycie w takie bajki?

Irmina

Post autor: Irmina » sob kwie 19, 2014 8:11 am

Dużo ludzi wierzy, ale wstydzi się przyznać, nawet anonimowo :P

Tymczasem Wróżby przez Internet cieszą się olbrzymią popularnością :)

Wróżka oddzwania na każdy numer z zagranicy, można też nią czatować, smsować, mailować.

Płacić przez internet (paypal, przelew), więc dosłownie nie trzeba ruszać się z domu i nikt się nie dowie :P

Ciekawe ilu z Was jest na tyle odważnych by się przyznać do korzystania z tego typu usług? 8)

Gość

Post autor: Gość » ndz kwie 20, 2014 6:47 am

jakby te wrozki wiedzialy przyszlosc to by wszystkie wygraly TOTOLOTKA !!! pomysl nad tym .

Antek

Post autor: Antek » pn kwie 21, 2014 4:50 am

one dają tylko wskazówki nie da się przewidzieć przyszłość i liczb w totolotka bo za dużo zmiennych ma na to wpływ, ale można wiele wywnioskować po tym jak ludzie mówią, wyglądają, datach urodzenia itp. to jest w pewnym sensie sztuka, mądrość, intuicja nie wiem jak jeszcze to nazwać ;)

ruda08

Post autor: ruda08 » pn kwie 21, 2014 5:34 am

Moja przyjaciółka i kumpel byli u wróżek, podobno powiedziała im samą prawdę, co do przeszłości jak i do przyszłości, więc coś w tym jest ;)
Nie ma to jak reklama telewizyjna

juzefnie
Kontaktowanie:

Post autor: juzefnie » wt kwie 22, 2014 8:16 am

ruda08 pisze:Moja przyjaciółka i kumpel byli u wróżek, podobno powiedziała im samą prawdę, co do przeszłości jak i do przyszłości, więc coś w tym jest ;)
Można tak dobierać słowa i tworzyć zdania, że wszystko będzie podobnie brzmiało.

Awatar użytkownika
Angelo

Post autor: Angelo » śr kwie 23, 2014 3:26 am

Z totolotkiem to nie jest argument, tym bardziej, że ostatnio coraz bardziej skłaniam się do spiskowej teorii dziejów o ustawianiu tej gry. A co do wróżki? Sceptyczni mogą zmienić zdanie tylko przekonując się na własnej skórze, że coś w tym jednak może być. A skoro teraz dostępne wróżby online, to nic łatwiejszego :) W moim najbliższym otoczeniu są osoby, ktore w to wierzą, spróbowały, i nawet im się sprawdziło :)

Bogumila89

Post autor: Bogumila89 » pn maja 26, 2014 3:11 am

omg... jak możecie wierzyć w takie brednie. Wróżka to dość inteligenta osoba która może manipulować nami podczas rozmowy tak żebyśmy uwierzyli że to co mówi to prawda... :/

gumibart

Post autor: gumibart » śr lis 26, 2014 4:03 pm

pewnie czasami można się czegoś ciekawego dowiedzieć ale ja wolę nie znać swojej przyszłości. tak się zastanawiam ludzie chodzą do wróżek a na katolików mówią ciemnogród. a to raczej jest odwrotnie

W zdrowym ciele, blogerski duch - poznaj mnie na http://leasingowiec.tumblr.com/.
Ostatnio zmieniony śr cze 24, 2015 3:21 am przez gumibart, łącznie zmieniany 1 raz.

mmorf

Post autor: mmorf » czw lis 27, 2014 4:45 am

Bogumila89 pisze:omg... jak możecie wierzyć w takie brednie. Wróżka to dość inteligenta osoba która może manipulować nami podczas rozmowy tak żebyśmy uwierzyli że to co mówi to prawda... :/
Cały haczyk w tym tkwi :)

Naranrea

Post autor: Naranrea » czw gru 11, 2014 3:21 pm

Ja nie korzystałam z usług wróżki, ale szczerze mówiąc, jestem ciekawa jak by to wyglądało. Przypuszczalnie byłabym pod wrażeniem dopiero w momencie, kiedy powiedziała by coś o mnie albo o mojej przeszłości, czego nie mogłaby wyczytać z zachowania i moich słów.

liczi

Post autor: liczi » pt gru 12, 2014 5:21 am

To byłoby swoją drogą całkiem sensownie sprawdzenie, czy taka osoba nas nie oszukuje.

Onecora1771

Post autor: Onecora1771 » ndz gru 14, 2014 3:16 pm

Byłam u wróżki, powiedziała mi rzeczy o których nie miałam zielonego pojęcia i uważałam za fikcje. Jak się okazało, po wnikliwej obserwacji najbliższej osoby, okazały się prawdą. I co wy na to ? i jeszcze chciałam dodać, że ta wróżka jest osobą wierzącą i z jaj usług korzystają także księża.

Odpowiedz