Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent dla wnuka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Romeq77

Re: Prezent dla wnuka

Post autor: Romeq77 » śr sie 24, 2016 4:41 pm

Dzieci mają do siebie to, że lubią pić płynną czekoladę. Ja w sumie mam tak samo ;) Od zawsze jestem smakoszem czekolady i mogę Wam powiedziec, że najlepiej robi się ją w https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Urzadz ... ekolady/58 Dzięki temu przygotowanie czekolady, ale tez innych napojów, jest dużo prostsze. Warto mieć takie rzeczy u siebie w domu.

krisek

Post autor: krisek » ndz sie 28, 2016 5:21 am

Świetnym prezentem dla dzieciaka jest rower, bo przy okazji prowokujesz by ruszył się sprzed komputera lub oderwał się od gier i trochę poprzebywał na świeżym powietrzu. A jeżeli ma już rower to można kupić mu zestaw przydatnych akcesoriów do tego roweru, by czuł się bezpiecznie i by ta jazda była przyjemnością. Kask, odblaski, lusterko, bidon, odblaski czy stopki-rowerowe to świetne elementy do takiego prezentu.

ruita

Post autor: ruita » ndz sie 28, 2016 4:11 pm

Na Mikołajki kiedyś dawało się drobiazgi, chyba to wszystko nie idzie w dobrym kierunku. Mój synek ostatnim razem dostał piękne kolorowe naczynia dla dzieci i cieszy się z nich znacznie dłużej niż nawet z zabawek które dostał. Taka jest prawda, że dzieci teraz mają wszystko i niekoniecznie potrafią się cieszyć z tego.

marzenloka

Post autor: marzenloka » śr wrz 28, 2016 1:47 am

A może klocki lego? Dzieci je uwielbiają.

alicjaaaaa

Post autor: alicjaaaaa » czw wrz 29, 2016 3:19 am

Moim zdaniem dużo zależy od wieku dziecka i okazji. Np. tablet na mikołajki to moim zdaniem przegięcie... Ogólnie - tablet dla dziecka to przegięcie... Klocki są jak najbardziej dobrym pomysłem, mój syn ma już cały zestaw :) Ale nie tylko to lubi - ma też przytulankę, takiego misia Obrazek, którą dostał od dziadków, i się z nim nie rozstaje, mis wędruje nawet z nami do łazienki i obserwuje kąpiel :)

Antek76

Post autor: Antek76 » czw wrz 29, 2016 4:31 pm

W jakim wieku jest wnuk? Dopasuj podarunek do wieku małego. Myślę, że w takiej sytuacji najlepiej zainteresować się torebkami wizytowymi, bo nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze jeśli wybierzesz te z http://www.brytyjka.pl/torebki-wizytowe-cat-20.html to bardzo dobrze na tym wyjdziesz, a wnuk będzie bardzo zadowolony.

ronalpopi
Kontaktowanie:

Post autor: ronalpopi » czw wrz 29, 2016 5:08 pm

Jest wiele ciekawych prezentów dla wnuka jakie można kupić, najlepiej kup mu jakiś rower żeby nie wiedział tylko i wyłącznie przed tabletem czy komputerem !

anqqna1
Kontaktowanie:

Post autor: anqqna1 » ndz paź 02, 2016 9:24 am

Moim zdaniem lepiej kupić wnukowi jakiś prezent który zmusi go do jakiegoś wysiłku fizycznego. Przez takie prezenty jak np. tablet dzieci siedzą i nic nie robią a później ważą po 100 kg i zastanawiają się dlaczego.

krata323

Post autor: krata323 » pn paź 03, 2016 3:13 am

Polecam jakąś fajną grę planszową :D

jrobak

Post autor: jrobak » czw paź 06, 2016 9:09 am

Może wypad do kina?

O.Michał

Post autor: O.Michał » czw paź 06, 2016 2:20 pm

Jakie czasy, takie prezenty. Jeśli wnuk ma nieco więcej niż 2 lata ;) na pewno będzie zachwycony. Ja jako wnuk bardzo bym sobie życzył http://www.projekt-wem.pl/zaluzje-alumi ... iowe-50-mm od rodziny na prezent, bo mam starsze okna przez które niestety trochę zimna wchodzi.
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2016 8:13 am przez O.Michał, łącznie zmieniany 1 raz.

Puddi54

Post autor: Puddi54 » pt paź 07, 2016 12:27 am

Ja kupiłabym swoim wnukom zabawki w specjalnym sklepie, gry planszowe i misiaki. To dziadkowie powinni rozpieszczać swoje wnuki zdecydowanie.

marzenloka

Post autor: marzenloka » pt paź 07, 2016 1:57 am

Zabawki to najlepszy pomysł. Zawsze się sprawdza.

krisek

Post autor: krisek » śr paź 12, 2016 4:43 am

a co byście powiedzieli na powrót prezentów które kiedyś bardzo były cenne a mianowicie składanie modeli. Odciągniemy od tv i komputerów dzieciaki i będziemy mogli spędzić razem z nimi wspólnie czas składając modele i szybowce. Takie artykuły możecie kupić w sklepie http://abc-rc.pl/ Zobaczcie sami jakie mają rodzaje modeli.

Kpawel

Post autor: Kpawel » pn paź 17, 2016 5:42 am

a ile lat ma wnuczek?

Odpowiedz