Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sposób na sukces w pracy

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

tylkoWKS

Post autor: tylkoWKS » wt kwie 14, 2015 8:39 am

Trzeba robić swoje i nie patrzeć się na innych hehe : ) to jest taka złota zasada w każdej pracy. Tylko trzeba o tym pamiętać by swoją pracę nie wykonywać aż za szybko bo to wtedy dojdą od kogoś obowiązki i wszyscy będą Cie wykorzystywać niestety i nie będzie to tak, że będziesz robić za kogoś niestety : D

Bambcike

Post autor: Bambcike » wt kwie 14, 2015 10:13 am

Znaczy żeby zaistnieć trzeba się pokazać jeżeli ktoś będzie chciał cię zniszczyć z kolegów ze zmiany oczywiście nie dać się mu i pokazać co na prawdę się umie moja złota zasada w pracy. Zawsze jej się trzymam.

pesska

Post autor: pesska » pt kwie 17, 2015 6:49 am

Nie wychyląc się w robocie bo niektórzy to właśnie nie lubią takich pracowników co się jakoś tak po prostu wychylają i na nich jakoś tak dziwnie właśnie patrzą przecież..Jeśli chodzi o mnie to ja zawsze robię swoje i nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne.

tomusek

Post autor: tomusek » czw kwie 23, 2015 11:53 am

Tak, trzeba robić swoje, ale też nie narażać się i nie wychylać. Jesli chodzi o robotę to nienawidzę robić fuszerki. Lepiej coś robić dobrze, albo nie robić wogóle. Fuszerka mnie brzydzi.

albert7000

Post autor: albert7000 » pn maja 04, 2015 5:54 am

Fuszerka jak już tak slangiem lecimy prosto z budowy to jest faktycznie do *upy..Jeśli ktoś ją odstawia to automatycznie u mnie na budowie byłby zwolniony. U mnie to jest tak, przychodzisz na robotę właśnie w budowlance (sam jestem majstrem) i ja Ciebie sprawdzam 2 dni, albo się nadajesz i dalej będziemy współpracować albo Ci ta praca nie pasuję i już mówimy Ci do widzenia.

zTyluNaZERO

Post autor: zTyluNaZERO » śr maja 13, 2015 1:12 pm

Mnie najbardziej interesują właśnie takie sposoby dzięki którym można odnieść sukces w pracy i to bardzo mocny. Bez tego nawet nie można co myśleć o jakimś pozytywnym awansie..Ja bardzo często w pracy się wykazuję bo utrzymuję pozytywny kontakt z klientem.

szalagan

Post autor: szalagan » pt maja 29, 2015 3:41 am

Na rowerze nie lubię jeździć. Jest to sport siedzący, nie widzę nic ciekawego w tym sporcie..Wolę bardziej sobie pobiegać albo poćwiczyć na siłowni. Jak zwykle we friday robię dzień nóg, czyli jak zwykle będę cierpiał i będę musiał się męczyć z tym przysiadem :D

maurycy

Post autor: maurycy » śr cze 03, 2015 12:25 pm

Trzeba myśleć pozytywnie i pracować nad sobą. Nie wychylać się to było w komunizmie. Każdy by coś chciał osiągnąć, być kimś i jednocześnie być średnim, za dużo nie robić. Myślenie nie w tym kierunku.

adakol

Post autor: adakol » czw cze 04, 2015 10:50 am

Myśleć pozytywnie to życia esencja. Bez takiego dobrego myślenia to się do niczego nie zajdzie. Ja zawsze stawiam uśmiech na pierwszym miejscu. Jak myśli się dobrze to całą pracę się dobrze i rzetelenie wykonuję. Dziękuję Bogu, że jestem zdrowy i mogę pracować.

liczi

Post autor: liczi » czw sie 20, 2015 2:57 am

Jeżeli posiadamy własny biznes, zastanowić można się nad terminalami Multikart, które przyciągną klientów, chcących doładować u nas swoje telefony. To naprawdę świetna opcja.

Gość

Re: Sposób na sukces w pracy

Post autor: Gość » pt mar 10, 2017 5:35 am

U nas często szef organizuje mecze w piłkę. Wszyscy gramy, nawet konkurencyjne bary :)medale sportowe, grill, muzyka i w ogóle festyn. Wpadnijcie kiedyś :)

filip89

Post autor: filip89 » pt mar 10, 2017 6:57 am

No takie mecze to bardzo dobra sprawa.

termix

Post autor: termix » śr cze 28, 2017 8:37 am

Coach kiedyś powiedział mi, że lęki są ogromną siłą, która potrafi pchnąć ludzi do niezwykłych czynów, ale i powstrzymać ich przed podjęciem działań. Często bywa tak, że na drodze do sukcesu stoi obawa przed porażką… Trzeba wyzbyć się tego uczucia! Prostym krokiem do tego jest wykonywanie chociażby nieskomplikowanych ćwiczeń motywacyjnych: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... ed-porazka . To bardzo przydatny trening.

klaudynajonat

Post autor: klaudynajonat » śr cze 28, 2017 9:53 am

Jakaś trwałość w postanowionych zamiarach, nieważne jak powolna i w końcu coś tam zawsze osiągniemy :D.

tavv

Post autor: tavv » pn paź 30, 2017 10:34 am

Tylko nie coaching, litości. To jest pranie mózgu, a nie prawdziwy rozwój.

Odpowiedz