Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sposób na sukces w pracy

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Jacek Dallas

Sposób na sukces w pracy

Post autor: Jacek Dallas » wt paź 29, 2013 11:05 am

Ostatnio w mojej pracy w Dallas Amerykanin wspomniał mi o afirmacjach sukcesu, których używa - opowiadał mi że pomogło mu to osiągnąć w życiu to co ma.

CO wy o tym sądzicie?

Też myślę nad zakupem takich afirmacji - jeśli chodzi o polskie to znalazłem sporo na tema afirmacji mp3 Hepika.

Czy ktoś z was używał takich afirmacji?

Gość

Post autor: Gość » śr paź 30, 2013 3:17 am

Ja kiedyś używałem afirmacje do nauki i faktycznie były po nich pozytyw efekty więc czemu nie spróbować.
Podobno ponad 80% ludzie jest podatna na takie autosugestie więc warto próbować moim zdaniem.

Tyko jak już kupujesz to kup coś polecanego - bo sporo czytałem też o niewłaściwych afirmacjach które sa bez efektów.

rysek

Post autor: rysek » sob lis 02, 2013 10:48 am

Szczerze, też kiedyś myślałem o afirmacji. Jakoś nie mogę się do niej przekonać, wydaję mi się że to jakaś papka marketingowa...Jak macie jakieś dobre tytuły to napiszcie, może się jednak złamie ;)

rysek

Post autor: rysek » sob lis 09, 2013 3:42 pm

I co, są jakies efekty?

Jacek Dallas

Post autor: Jacek Dallas » śr gru 04, 2013 8:27 am

Zakupiłem i efekty są ciekawe.
Po 2 tygodniach można juz stwierdzić, że pomaga - podobno dopiero po około 4 afirmacje osiągają taką pełną moc.

Pewnie papki marketingowej w tym też trochę jest ale szczerze przyznam, że warto spróbować nawet jakby miało nie być efektów

Jarek W
Kontaktowanie:

Afirmacje

Post autor: Jarek W » ndz sie 03, 2014 3:34 pm

Afirmacje, są jak najbardziej dobre. Ogólnie - temat rzeka. To trochę taki sposób na obejście blokad świadomej i podświadomej częsci umysłu, aby osiągnąć jakiś cel. Jak to mówią: "you fake it, until you make it". Oczywiście można kupić gotowe - jest tego masa, ale to zawsze jest czyjeś. Bezpieczniej i chyba jednak lepiej, stworzyć swoje afirmacje w oparciu o własny zestaw wartości i celów. Powodzenia
Jak wyraźny jest Twój cel?
www.coachrozwoju.pl

michal.jastrzebski

Post autor: michal.jastrzebski » wt lis 04, 2014 12:11 pm

No afirmacja to jest klucz do sukcesu. Ja rowniez, korzystalem z tego zabierajac sie za sprzątanie biur w POlsce, wtedy afirmacja naprawde bardzo mi ponogly w rozwoju biznesu. Teraz w Dallas poki co nie pracuje, ale jak sie cos znajdzie to rowniez z tego skorzystam...

Gość

Post autor: Gość » śr lis 05, 2014 7:56 am

Polonia wita pana Jastrzebskiego w Dallas . Zyczymy powodzenia i znalezienia pracy .

Wędliny z Dębiny
Kontaktowanie:

Post autor: Wędliny z Dębiny » pn lis 24, 2014 12:23 pm

Afirmacje działają w dwie strony i mogą nawet zaszkodzić, takie czytałem opinie. To wszystko jest praca z podświadomością i próba jej oszukania lub zaprogramowania na nowo, przestawienia myślenia itp. Jeżeli ktoś lubi takie coś to chyba najlepiej zacząć od książki "Potęga podświadomości".
Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » czw lis 27, 2014 8:47 am

Poprzednik podpisal sie Wedliny z Debiny. Gdzie jest Debina i czy mozna te wedzliny kupic tutaj w Teksasie? Jak smakuja i jakie wedliny? :D

Caterina87

Post autor: Caterina87 » pn gru 29, 2014 3:57 am

Afirmacje jak ktoś już wspomniał działają w dwie strony w zupełności się z tym zgadzam. Jest to często stosowany termin używany w literaturze o sukcesie. Ostatnio czytam takie książki i jeszcze się spotykam z takim pojęciem jak wizualizacje. Stosujecie je czasem?

Dobroniegatv73

Post autor: Dobroniegatv73 » pt sty 02, 2015 3:45 am

Też bym chciał się dowiedzieć coś więcej o wizualizacjach bo nie wiem jak to wygląda w praktyce. Jedynie ostatnio stosowałem te afirmację z filmów z youtube i jeśli lektor jest profesjonalny to można się fajnie wczuć i nastawić bardzo pozytywnie. Każdemu polecam.

fransisca2157

Post autor: fransisca2157 » czw sty 15, 2015 2:30 am

tak tutaj dużo właśnie mówicie o tych afirmacjach oraz o wizualicjach i tutaj moje pytanie co jest właśnie lepsze ? Z tych filmków na youtube to jednak chyba lepsze są te afirmacje bo można tego słuchać i się znakomicie wczuć w ten najlepszy stan i poczuć, że się żyje nawet w książkach o pewności siebie to bardzo chwalą.

szachista

Post autor: szachista » pn sty 19, 2015 2:27 am

Uważam, że lepsze są właśnie afirmacje, ja je sobie słucham jak robię po jakimś obiedzie sjeste. Wtedy całkowicie się odprężam i puszczam takie coś, żebym miał w zupełności naładowane moje baterie bo włączam takie, że np. jesteś szczęśliwy, umiesz dużo itp itd ; )

UltraJoesph92

Post autor: UltraJoesph92 » pn sty 19, 2015 1:38 pm

Afirmacje są chyba faktycznie dobre. Jednak moim zdaniem, żeby odnieść taki sukces w pracy to po prostu warto by też zmienić myślenie na bardziej pozytywne. Jeśli tak myślimy to wtedy w zupełności stajemy się bardziej produktywni i umiemy pracować bardziej efektywniej. Warto też przeczytać książki o motywacji dla człowieka.

Odpowiedz