Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Transport z Chin do Polski

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Natalia Walczak

Transport z Chin do Polski

Post autor: Natalia Walczak » pt sty 19, 2018 6:51 am

Szukam firm spedycyjnych lub brokerów, którzy zajmują się transportem drogą morską towarów z Chin. Kogo polecacie?

Julia28

Re: Transport z Chin do Polski

Post autor: Julia28 » pt sty 19, 2018 10:27 am

Jeśli chodzi o ten temat to transport i spedycja morska to domena Broker Kuriera. Zerknij na ich stronę, ponieważ maja wszystko dokładnie opisane, poczytaj, jak organizują tego typu przewóz towarów. Mają spore, wieloletnie doświadczenie, zatem możesz im zaufać, na pewno będziesz zadowolona.

leski

Post autor: leski » czw lut 08, 2018 1:30 am

Różne są głosy na temat transportu z Chin do Polski, wiele osób twierdzi, że importowane produkty są tandetne. Nie zgodzę się jednak z tą opinią. Wystarczy przeczytać artykuł: https://abcporady.pl/znaczenie-transpor ... go-polski/ , by zorientować się jakie znaczenie ma transport z Chin dla naszej gospodarki. Poza tym ceny towarów sprowadzanych z Chin są bardzo atrakcyjne, co jest niezwykle ważne.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » czw lut 08, 2018 2:52 am

A zerknij sobie na tą stronę http://ago.pl . Z tego co słyszałam ta agencja celna działa już około 20 lat, dlatego na pewno mają spore doświadczenie. A wydaje mi się, że takie kwestie warto zlecić odpowiednim specjalistom. Tutaj znajdziesz kompleksową odprawy celnej w procedurach uproszczonych, odroczenie płatności podatku VAT. Myślę, że powinieneś wziąć pod uwagę tę firmę.

Odpowiedz