Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowy wystrój salonu

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

adelaisia

Nowy wystrój salonu

Post autor: adelaisia » śr sty 03, 2018 7:30 am

Witajcie,
wpadłam na genialny pomysł zmiany wystroju w salonie. Widział ktoś albo próbował betonu architektonicznego? Interesuje mnie możliwość aranżacji i wytrzymałość materiału. :)

MarCinek29

Re: Nowy wystrój salonu

Post autor: MarCinek29 » śr sty 03, 2018 10:57 am

Nie wiem gdzie takowy kupić, ale też bardzo mi się podoba!

ramba33

Post autor: ramba33 » ndz sty 07, 2018 12:29 pm

Moim zdaniem warto eksperymentować z nowymi pomysłami. Ja ostatnio zakupiłem fotoobraz do salonu i nie żałuję. Całość wygląda świetnie, bo obraz jest osadzony na drewnianej ramie, a treść nadrukowana na płótnie malarskim 360g. Przed zakupem przeglądałem wiele ofert, ale dopiero na http://fotoobrazyinfo.pl/ znalazłem obrazy nadrukowane wysokiej jakości atramentem hp latex.

Kawoszz

Post autor: Kawoszz » ndz sty 07, 2018 2:38 pm

Ja nie lubię nic zmieniać w domu

AdamE

Post autor: AdamE » czw sty 11, 2018 9:31 am

Ja jestem obecnie na etapie remontu salonu i właśnie będę wypróbowywać beton architektoniczny. Zastanawiam się też jak zamontować na nich wieszaki do telewizorów. Mam nadzieje, że nie będzie z tym problemów bo już kupiłem na prawdę dobrej jakości. Szkoda mi było wyrzucać kasę na specjalnie przygotowane meble pod telewizor.

Odpowiedz