Witamy na Forum Polonii w Dallas!

alkohol :)

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

marzenloka

Re: alkohol :)

Post autor: marzenloka » pt maja 17, 2019 3:16 am

A zwykły blender się nie sprawdzi do przygotowania drinków?

Marek Konieczny

Post autor: Marek Konieczny » pt cze 14, 2019 10:23 am

Tak niewinnie zawsze od drinków zaczyna się problem. No własnie ja tak zauważam wśród znajomych, przyjaciel miał problem z alkoholem ale pomogła mu rodzina i odwyk - smutne, że niektórzy wpadają w ten problem po uszy :cry:
Ostatnio zmieniony śr cze 19, 2019 7:46 am przez Marek Konieczny, łącznie zmieniany 1 raz.

mimi9

Post autor: mimi9 » sob cze 15, 2019 4:50 am

A znacie jakieś miejsca, w których są organizowane jakieś degustacje alkoholi? Ja byłam już dwa razy na takiej właśnie degustacji i musze przyznać, że to naprawdę bardzo fajna sprawa :) Można spróbować nowych trunków, bardzo często z różnych stron świata :)

jul7

Post autor: jul7 » wt lip 16, 2019 8:04 am

Czy ktoś zna dobre ośrodki terapii uzależnień?

agrafik

Post autor: agrafik » pt lip 19, 2019 6:50 am

Lubię alkohol, nie przeczę ale były momenty kiedy już wystarczająco na dużo go spożywałam i przez to moja wątroba sporo ucierpiała i cały organizm był osłabiony. Najbardziej to dokuczały mi wzdęcia, różnych sposobów próbowałam żeby się ich pozbyć, ale jednak naturalna Intesta z maślanem sodu okazała się najskuteczniejsza

Awatar użytkownika
bisabolol

Post autor: bisabolol » śr sie 14, 2019 12:58 pm

agrafik pisze:
pt lip 19, 2019 6:50 am
Lubię alkohol, nie przeczę ale były momenty kiedy już wystarczająco na dużo go spożywałam i przez to moja wątroba sporo ucierpiała i cały organizm był osłabiony. Najbardziej to dokuczały mi wzdęcia, różnych sposobów próbowałam żeby się ich pozbyć, ale jednak naturalna Intesta z maślanem sodu okazała się najskuteczniejsza

Na wzdęcia lepsze jednak będzie Kebene czyli połączenie symetykonu i węgla aktywnego.

tadek68

Post autor: tadek68 » pt sie 23, 2019 9:19 am

z alkoholem trzeba uważać, alkoholizm kraków jest bardzo trudny do wyleczenia, istnieją odwyk kraków i całe szczęście bo samemu dużo trudniej wyjść z nałogu, dlatego tak ważne jest picie z umiarem i tylko okazjonalnie.

Odpowiedz