Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Upadłość

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

zjednoczona
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 04, 2017 8:48 am

Upadłość

Post autor: zjednoczona » wt gru 12, 2017 3:51 pm

Cześć. Czy znajdzie się tu osoba, która mogłaby mi powiedzieć, co się dzieje z długami po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej? To znaczy czy takie przykładowe długi znikają, by nigdy już nie wrócić, czy jednak po jakimś czasie dają o sobie przypomnieć? Czy warto skorzystać z pomocy niezaleznych firm, takich jak ta https://www.i-kancelaria.pl/klient-indy ... ankructwo/ ? I jak wygląda sprawa z zakładanie konta w banku po ogłoszeniu upadłości? Czy bank może się do tego przyczepić?

acoruss
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 04, 2018 9:08 pm

Re: Upadłość

Post autor: acoruss » sob sie 04, 2018 9:20 pm

Pewność opinii musi opierać się na znajomości szczegółowych warunków, ale z reguły nie, długi bowiem zostają spłacone ze środków z likwidacji majątku zadłużonego... w przypadku spółki jest inaczej, w zależności od jej formy, różne podmioty są odpowiedzialne za zobowiązania, np. odpowiedzialność prokurenta za zaległości podatkowe również jest kwestią prawnie uregulowaną..

karolina45

Re: Upadłość

Post autor: karolina45 » wt paź 23, 2018 4:24 pm

Nie każdemu wszystko się udaje, ale zawsze głowę trzeba mieć do góry. Może pomóc w tym np. https://kredyt123.pl/rapida-money . Warto szukać rozwiązań i pomagać sobie,dobre rozwiązania to takie, które są możliwe do zaciągnięcia na dobrych warunkach.


MonikaRab
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 02, 2019 4:34 am

Re: Upadłość

Post autor: MonikaRab » czw lut 14, 2019 9:36 am

Witaj, ja również musiałam zmierzyć się z upadłością firmy. Całe szczęście pomógł mi doradca restrukturyzacyjny gliwice. Zajął się moim zadłużeniem. Uważam, że takie sprawy warto powierzyć specjaliście.

Odpowiedz