Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Najlepsza reklama

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

malinowa

Najlepsza reklama

Post autor: malinowa » wt lis 28, 2017 12:24 pm

Jaka jest najlepsza forma reklamy?

kreta333

Re: Najlepsza reklama

Post autor: kreta333 » wt lis 28, 2017 12:27 pm

Przyznam szczerze, że wydaje mi się że nie ma najlepszej formy reklamy. Reklama zaczyna działać dopiero wtedy, kiedy przybiera kilka postaci. Dlatego nie można się ograniczać i trzeba działać na wielu płaszczyznach. Jeżeli interesuje Cię reklama na wysokim poziomie, to sprawdź ofertę stronę www Pirmedia , to agencja marketingowa specjalizująca się w content marketingu, reklamie adwords i wielu innych.

martynka
Kontaktowanie:

Post autor: martynka » śr lis 29, 2017 1:43 am

Najlepszą reklamą chyba jest dobra jakość wykonywanej pracy przez daną firmę i wówczas ludzie polecają sobie na wzajem jej usługi, chyba nie ma lepszej reklamy jak zadowolony klient :)

WioLka34

Post autor: WioLka34 » śr lis 29, 2017 10:08 am

To prawda, że najlepszą formą rekomendacji są pozytywny opinie na temat danej formy reklamy, ale nie zawsze można zdobyć takie opinie wśród znajomych. Dlatego najlepiej po prostu wybrać agencji reklamowej i poprosić ich o pomoc w wyborze sposoby w jaki najlepiej się reklamować i w jaki sposób prowadzić kampanię reklamową. Dzięki temu uzyskacie sporo ważnych informacji na temat tego jak taka kampania powinna wyglądać i jaką formę wybrać w zależności od tego jaki efekt chcecie uzyskać i do kogo trafić.

Justek

Post autor: Justek » śr lis 29, 2017 12:06 pm

Moim zdaniem musisz istnieć na portalach społecznościowych ! To teraz jest podstawa

karolinna

Post autor: karolinna » pt gru 08, 2017 12:44 am

Zgadzam się, mówi się że jeśli "nie ma Cię na fb to nie istniejesz" :D a tak serio to rzeczywiście dziś nieobecność w mediach społecznościowych to duże zaniedbanie jeśli chodzi o reklamę firmy. Marek Żołędziowski mówił ostatnio wiele ciekawych rzeczy na ten temat.

Cezo

Post autor: Cezo » sob gru 09, 2017 1:49 pm

możliwości jest wiele, ale w przypadku młodej firmy z ograniczonym budżetem warto pomyśleć o reklamie na forach, ale takich w stylu http://forumkaty.pl/ bo to właśnie wartość (ocena) danego forum jest najbardziej istotna.

Kaszek8989

Post autor: Kaszek8989 » pn gru 11, 2017 4:12 am

Najważniejsza jest reklama w internecie. Zadbaj o przejrzystą i dobrze wypozycjonowaną stronę.

Bogdan_L

Post autor: Bogdan_L » pn gru 11, 2017 4:30 am

Ja jednak nie zapominałbym o reklamie tradycyjnej, aby być widocznym w przestrzeni miejskiej. Sam myślałem o oklejeniu samochodu służbowego w tej firmie i kolorowym kasetonie świetlnym.

0kingo0

Post autor: 0kingo0 » wt gru 12, 2017 8:34 am

Najlepsza reklama? Hmm myślę, że to taka, która skutecznie zachęci klientów do wyboru danej marki. A wiadomo, że w takim razie musi się czymś wyróżniać na tle innych reklam :) Ja na przykład lubię, kiedy spoty mnie wzruszają. Ostatnio widziałam na https://www.youtube.com/watch?v=qrhr4N24Ry0 wywiad, w którym Beata Mońka mówiła właśnie o tym, jak reklamy działają na wybór marek. To bardzo ciekawa kwestia!

Ewa32

Post autor: Ewa32 » śr gru 27, 2017 2:28 pm

Mi podobają się reklamy w formie gablot stojących. Przykuwają uwagę i można je umieścić gdziekolwiek. Szukałam ostatnio czegoś ciekawego i znalazłam taką ofertę > http://opusplus.pl/gabloty-wolnostojace/ Sklep oferuje usługę montażu gabloty, który mogąwykonać w dowolnym miejscu na terenie miasta Poznań i w okolicy. Montują gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące i naścienne oraz gabloty o przeznaczeniu wewnętrznym. Kupował ktoś może i jest w stanie powiedzieć czy warto inwestować ?

Kurczak

Post autor: Kurczak » śr gru 27, 2017 2:54 pm

Teraz najlepszą reklamą to jest reklama w sieci, bez tego ani rusz

bajka

Post autor: bajka » śr sty 03, 2018 1:53 pm

Dokładnie tak jak pisze kurczak, reklama w sieci to podstawa. Dobre rezultaty przynoszą np kampanie reklamowe adwords http://promotraffic.pl/uslugi/kampanie-reklamowe/. Sama jakiś czas temu rozglądałam się za firmą, która zajmuje się profesjonalnie takimi działaniami i tak trafiłam do Promotraffic. Cieszą się dobrą opinią w branży, mają już szerokie grono zadowolonych klientów. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Marianeczka

Post autor: Marianeczka » śr sty 03, 2018 5:47 pm

Billboady i najczęściej odwiedzanych częściach miasta to chyba całkiem niezły pomysł :)

teur

Post autor: teur » czw sty 04, 2018 5:30 am

Jeżeli chodzi o reklamę to stawiam tylko i wyłącznie na reklamę w sieci, podobno jednym z lepszych sposobów jest adwords. Firma https://ukontentowani.pl/ się zajmuje czymś takim na przykład. Z tego co słyszałem taki sposób promocji i marketingu znacznie zwiększa zainteresowanie naszą stroną internetową, sam korzystam i przyznam, że działa

Odpowiedz