Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Najlepsza reklama

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

malinowa

Najlepsza reklama

Post autor: malinowa » wt lis 28, 2017 12:24 pm

Jaka jest najlepsza forma reklamy?

kreta333

Re: Najlepsza reklama

Post autor: kreta333 » wt lis 28, 2017 12:27 pm

Przyznam szczerze, że wydaje mi się że nie ma najlepszej formy reklamy. Reklama zaczyna działać dopiero wtedy, kiedy przybiera kilka postaci. Dlatego nie można się ograniczać i trzeba działać na wielu płaszczyznach. Jeżeli interesuje Cię reklama na wysokim poziomie, to sprawdź ofertę stronę www Pirmedia , to agencja marketingowa specjalizująca się w content marketingu, reklamie adwords i wielu innych.

martynka
Kontaktowanie:

Post autor: martynka » śr lis 29, 2017 1:43 am

Najlepszą reklamą chyba jest dobra jakość wykonywanej pracy przez daną firmę i wówczas ludzie polecają sobie na wzajem jej usługi, chyba nie ma lepszej reklamy jak zadowolony klient :)

WioLka34

Post autor: WioLka34 » śr lis 29, 2017 10:08 am

To prawda, że najlepszą formą rekomendacji są pozytywny opinie na temat danej formy reklamy, ale nie zawsze można zdobyć takie opinie wśród znajomych. Dlatego najlepiej po prostu wybrać agencji reklamowej i poprosić ich o pomoc w wyborze sposoby w jaki najlepiej się reklamować i w jaki sposób prowadzić kampanię reklamową. Dzięki temu uzyskacie sporo ważnych informacji na temat tego jak taka kampania powinna wyglądać i jaką formę wybrać w zależności od tego jaki efekt chcecie uzyskać i do kogo trafić.

Justek

Post autor: Justek » śr lis 29, 2017 12:06 pm

Moim zdaniem musisz istnieć na portalach społecznościowych ! To teraz jest podstawa

karolinna

Post autor: karolinna » pt gru 08, 2017 12:44 am

Zgadzam się, mówi się że jeśli "nie ma Cię na fb to nie istniejesz" :D a tak serio to rzeczywiście dziś nieobecność w mediach społecznościowych to duże zaniedbanie jeśli chodzi o reklamę firmy. Marek Żołędziowski mówił ostatnio wiele ciekawych rzeczy na ten temat.

Cezo

Post autor: Cezo » sob gru 09, 2017 1:49 pm

możliwości jest wiele, ale w przypadku młodej firmy z ograniczonym budżetem warto pomyśleć o reklamie na forach, ale takich w stylu http://forumkaty.pl/ bo to właśnie wartość (ocena) danego forum jest najbardziej istotna.

Kaszek8989

Post autor: Kaszek8989 » pn gru 11, 2017 4:12 am

Najważniejsza jest reklama w internecie. Zadbaj o przejrzystą i dobrze wypozycjonowaną stronę.

Bogdan_L

Post autor: Bogdan_L » pn gru 11, 2017 4:30 am

Ja jednak nie zapominałbym o reklamie tradycyjnej, aby być widocznym w przestrzeni miejskiej. Sam myślałem o oklejeniu samochodu służbowego w tej firmie i kolorowym kasetonie świetlnym.

0kingo0

Post autor: 0kingo0 » wt gru 12, 2017 8:34 am

Najlepsza reklama? Hmm myślę, że to taka, która skutecznie zachęci klientów do wyboru danej marki. A wiadomo, że w takim razie musi się czymś wyróżniać na tle innych reklam :) Ja na przykład lubię, kiedy spoty mnie wzruszają. Ostatnio widziałam na https://www.youtube.com/watch?v=qrhr4N24Ry0 wywiad, w którym Beata Mońka mówiła właśnie o tym, jak reklamy działają na wybór marek. To bardzo ciekawa kwestia!

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr gru 27, 2017 1:39 pm

Według mnie najlepszą formą reklamy jest reklama druk roll up Korzystał ktoś z niej może? Ja lubię ją za to, że można wykorzystać ją na wiele różnych sposobów. Użyłam świetnej grafiki na roll up, która przyciąga klientów. Wiem, że bardzo im się ona podoba.

Ewa32

Post autor: Ewa32 » śr gru 27, 2017 2:28 pm

Mi podobają się reklamy w formie gablot stojących. Przykuwają uwagę i można je umieścić gdziekolwiek. Szukałam ostatnio czegoś ciekawego i znalazłam taką ofertę > http://opusplus.pl/gabloty-wolnostojace/ Sklep oferuje usługę montażu gabloty, który mogąwykonać w dowolnym miejscu na terenie miasta Poznań i w okolicy. Montują gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne wolnostojące i naścienne oraz gabloty o przeznaczeniu wewnętrznym. Kupował ktoś może i jest w stanie powiedzieć czy warto inwestować ?

Kurczak

Post autor: Kurczak » śr gru 27, 2017 2:54 pm

Teraz najlepszą reklamą to jest reklama w sieci, bez tego ani rusz

bajka

Post autor: bajka » śr sty 03, 2018 1:53 pm

Dokładnie tak jak pisze kurczak, reklama w sieci to podstawa. Dobre rezultaty przynoszą np kampanie reklamowe adwords http://promotraffic.pl/uslugi/kampanie-reklamowe/. Sama jakiś czas temu rozglądałam się za firmą, która zajmuje się profesjonalnie takimi działaniami i tak trafiłam do Promotraffic. Cieszą się dobrą opinią w branży, mają już szerokie grono zadowolonych klientów. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Marianeczka

Post autor: Marianeczka » śr sty 03, 2018 5:47 pm

Billboady i najczęściej odwiedzanych częściach miasta to chyba całkiem niezły pomysł :)

Odpowiedz