Witamy na Forum Polonii w Dallas!

internetowe przelewy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

konrad459

internetowe przelewy

Post autor: konrad459 » pt paź 27, 2017 8:06 am

Korzystający z platformy, oferującej sklep w abonamencie i współpracującej z eService, uruchomią usługę eCommerce w kwadrans. Dla bardziej wymagających Klientów mają rozwiązania indywidualne płatności internetowe w stanie przygotować dedykowany system do obsługi wszelkiego rodzaju płatności.

bajka

Re: internetowe przelewy

Post autor: bajka » śr sty 24, 2018 4:03 am

Ja często korzystam z możliwości robienia płatności online czy to za zakupy czy w przypadku płatności za rachunek.
Warto korzystać ze sprawdzonych serwisów takich jak https://www.przelewy24.pl/. Obsługują automatycznie aż 215 banków, transakcje są bezpieczne i nadzorowane. Poza tym umożliwiają też płatności poprzez takie serwisy jak BLIK, PayPal czy Skrill.

WujoMaciek

Post autor: WujoMaciek » śr sty 24, 2018 4:18 am

Bardzo ciekawa sprawa, będę musiał się tym zainteresować :)

Krysia2020

Post autor: Krysia2020 » czw lut 08, 2018 8:51 am

Ja również jestem zwolenniczką płatności internetowych. Wierzę w bezpieczeństwo, jakie zapewniają firmy, które je oferują. Ich zabezpieczenia w pełni mnie zadowalają, dlatego często decyduję się na taką płatność. Cieszę się, że takie spółki https://www.cashbill.pl/ pozwalają nam szybko opłacić zakup, który zapomniany, mógłby stać się kłopotem. Takie przelewy to duża wygoda i komfort, zarówno dla kupującego, jak i dla sprzedającego.

Pikolll

Post autor: Pikolll » czw lut 08, 2018 3:16 pm

Ja wolę tradycyjne przelewy.

Odpowiedz