Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ja poradzić sobie z uciążliwym PMS ?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

katpio123

Ja poradzić sobie z uciążliwym PMS ?

Post autor: katpio123 » pt paź 27, 2017 4:05 am

Mam wymagającą pracę i zależy mi na tym, aby być zawsze w gotowości, skoncentrowaną, pokazać się z jak najlepszej strony. Jednak ostatnio jedno z bardzo ważnych zadań wypadło na moje dni z PMS, masakra. Szef, koledzy z pracy, wszyscy zastanawiali się, co się ze mną dzieje, musiałam wręcz zrezygnować z części obowiązków. ☹ Boję się teraz, że następny PMS znowu zepsuje mi coś ważnego. Czy któraś z Was słyszała o http://www.castagnus.pl/? Zastanawiam się nad ich lekami, podobno bardzo łagodzą objawy PMS.

dobermanka

Re: Ja poradzić sobie z uciążliwym PMS ?

Post autor: dobermanka » pt paź 27, 2017 1:26 pm

kochana objawy PMS to lagodza hormony np antykoncepcja.. mnie lekarz przepisal tabletki belara i moje PMS poszlo w zapomnienie

daria

Post autor: daria » czw lis 09, 2017 10:03 am

Dobrze mówisz! Faktycznie ja dopiero teraz zauważyłam że już mi coraz mniej PMS dokucza, biorę od niedawna właśnie hormonalną antykoncepcję w postaci tabletek vines i to może być to!!!!

malinka33

Post autor: malinka33 » pt lis 10, 2017 11:26 am

Ja też mam problemy z PMS i to co teraz powiem nawet mnie zaszokowało. Mam koleżankę która regularnie trenuje ogólnie kocha się ruszać, twierdzi że dzięki ćwiczeniom nie odczuwa tego bólu. Poleciła mi zakup orbitreka ponieważ nie mam czasu na siłownie http://marbo-sport.pl/Orbitrek-jak-cwic ... l-150.html Argumentując to tym, że po co mam brać tabletki hormonalne skoro podczas ćwiczeń uwalniam testosteron oraz Endorfinę czyli hormon szczęścia.

FeelG

Post autor: FeelG » sob lis 11, 2017 5:47 am

ja niestety podczas okresyu nie moglam nawet podnosic sie z łóżka ;/ naprawde bardzo ciezko znosilam kazdy miesiac ;/ bóle były mega intensywne i do tego krwawienie jakby krwotok ;/ i tak wlasciwie od casow podstawowoki. kilka mscy temu ginekolog polecila wkładkę hormonalną levosert i poprawa jest! okres jest okresem a nie HORROREM

marion

Post autor: marion » wt lis 14, 2017 2:17 am

Podobnie jak daria biorę tabletki vines i też zauważyłam dużą poprawę jeśli chodzi o zmniejszenie się objawów PMS, polecam tą metodę dziewczynom które nie mogą sobie z PMS poradzić

grasol

Post autor: grasol » wt lis 14, 2017 4:51 am

wystarczy pić dużo wody i melisy, w każdym razie mojej dziewczynie to bardzo pomaga :)

Odpowiedz