Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dom vs mieszkanie :)

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

loris22

Dom vs mieszkanie :)

Post autor: loris22 » wt paź 03, 2017 12:30 pm

Myślę, że bardzo ciekawy i chwytliwy temat :) Jakie macie doświadczenie, plusy i minusy w mieszkaniu w domu, lub mieszkaniu ?

Ja akurat mogę spojrzeć z dwóch perspektyw, ponieważ od 2 lat mieszkam w upragnionym domku, lecz jest to kwestia bardziej zaawansowana i podpowiadam, że wymaga wielu wyrzeczeń :) W mieszkaniu obowiązków było mniej, jak i kosztów. Dziś kończę ocieplanie z materiałami kosbud i powiem szczerze, że czekam na sezon grzewczy. W bloku sąsiedzi grzali mnie i to był jeden z plusów, choć przyznaję, imprezki lepsze robi się w domkach! :D

katpio123

Re: Dom vs mieszkanie :)

Post autor: katpio123 » śr paź 04, 2017 4:13 am

A ja puki co mieszkam dalej w mieszkaniu, nie jest źle jest wygodnie ale jednak dom to dom i tez już z mężem rozglądamy się za jakimś fajnym domem. Działkę już mamy teraz trzeba tylko wykonawcę znaleźć :) U nas problemu z dociepleniem raczej nie będzie bo planujemy wybudować dom energooszczędny coś w tym stylu http://www.tadeks.pl/technologia/pod-technologia więc będzie oszczędnie i ciepło :)

Maxim

Post autor: Maxim » czw paź 05, 2017 10:58 am

Mieszkanie, zdecydowanie mieszkanie. Zwłaszcza wynajęte. Aktualnie mam swoje wynajęte 4 kąty. Miałam to szczęście, wynająć luksusowe mieszkanie ale ten deweloper ma także tani wynajem.

Katerin

Post autor: Katerin » sob paź 07, 2017 12:34 pm

Ja od jakiegoś czasu wynajmuję sobie mieszkanie w Krakowie i jestem zadowolona. Nie przepłacam a warunki są super - okolica spokojna i mam 2 minuty do rynku.

marianleski86
Kontaktowanie:

Post autor: marianleski86 » ndz paź 08, 2017 10:23 am

Wszystko zależy od sytuacji finansowej, ja wolałbym mieć dom.

Odpowiedz