Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Hotele

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Dorothy

Hotele

Post autor: Dorothy » czw wrz 28, 2017 10:31 am

Szukam jakichś fajnych miejsc na urlop w polskich górach, gdzie można by zabrać całą rodzinę ze środkowej Polski i po prostu się chill outować.

salceson

Re: Hotele

Post autor: salceson » czw wrz 28, 2017 10:42 am

Jeśli chcecie się naprawdę oderwać od rzeczywistości to polecam Pieniny. Super widoki, cisza spokój. Jeśli się wybieracie w tym roku jeszcze w pieniny hotele powinny być dostępne od ręki. http://www.spabudowlani.pl/ tutaj jeden z tych bardziej znanych hotel ze spa i sanatorium, w którym można też wykupić turnusy zdrowia, relaksu itd. Może popatrz sobie w pakietach wypoczynkowych, pewnie wyjdzie wam taniej jak chcecie jechać w kilka osob.

gimenez

Post autor: gimenez » czw wrz 28, 2017 2:55 pm

Dzięki, czekam na więcej propozycji bo również chciałbym wybrać się na takie wakacje :)

Nawada
Kontaktowanie:

Post autor: Nawada » śr paź 04, 2017 6:27 pm

Jeśli chodzi o dobry hotel nad morzem, to zdecydowanie Grand Lubicz w Ustce. Mój narzeczony w zeszłe wakacje zabrał mnie właśnie tam i było rewelacyjnie, jak pogoda nie dopisywała, to spędzaliśmy czas na basenie i w spa :) A jak dopisywała, to chodzilismy na plażę, bo z hotelu było bardzo blisko, także na relaks jak najbardziej :)

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » czw paź 05, 2017 4:58 pm

My byliśmy ostatnio na dolnym śląsku. tam też mozna spędzić fajnie czas :) Jakbyście szukali sprawdzonego noclegu, to polecam nie hotel, ale apartamenty Kudowa-Zdrój na ul 1 maja :)

bajka

Post autor: bajka » czw paź 26, 2017 5:41 am

Jest sporo ciekawych hoteli. Ja zawsze szukam takich, które mają też SPA ( chwila relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;p ).
Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/o-hotelu. Czy ktoś z Was miał już może okazję tam wypoczywać i podzieli się opinią ? Wygląda to bardzo zachęcająco no i jest upragnione SPA :)

dalleko

Post autor: dalleko » czw paź 26, 2017 6:40 am

Ja chętnie wybrałabym się nad morze do jakiegoś hotelu.

Odpowiedz