Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nedávno Nike Air Max Dámské

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

stopher

Nedávno Nike Air Max Dámské

Post autor: stopher » pn wrz 04, 2017 3:13 pm

Nedávno Nike Air Max Dámské jsem viděl rozhovor s Charliem Rosem, zakladatelem společnosti Pixar, Johna Lassetera, o tvůrčím procesu za jeho filmy. 'Interní teorie společnosti Pixar je:' Zkuste co nejrychleji. 'Chyby jsou nevyhnutelnou součástí procesu kreativní, pak se dostanete a začněte je vyrábět ... Dokonce i skvělé nápady byly zničeny na silnici a je třeba je pečlivě zrekonstruovat. 'Každý film Pixar byl nejhorší film někdy udělal někdy jiný,' 'Lasseter řekl:' Lidé tomu nevěří, ale je to pravda, ale neopouštíme filmy. '

Extrémně Nike Air Max 90 Dámské prosperní lidé mají tendenci říkat samozřejmě zastaralé věci, jako jsou tyto, když začínají na 'Charlie Rose.' Ale v Lasseterově poznámce jsem slyšel něco skutečně autentického, uznání hloubky průměrnost, kterou může kreativní projekt postupně klesat. Tyto první zranitelné etapy, od luxusního abstrakce až po neúprosnou realitu.

Nikdy bych Nike Air Max 90 Pánská to nedokázal. Moje důvěra se vždy zhroutila pod váhu mé přehnané sebekritiky. Nemohla jsem hrůzu nést a pokračovat. Dokonce i když píšu tuto esej, musím se zabránit tomu, abych se vrátil k předešlým dílům a zaklepal na čelo na klávesnici, protože vidím, jak moc jsem z mých očekávání upadl. Moje mysl jde neovladatelně, aby věděla, jestli je lepší rozdrtit vše a napsat jiný Riff. V notebooku jsem měl nějaké nevyspytatelné myšlenky o skleněné kancelářské věži, kterou postavili vedle ' místo, kde bydlím, a jak vymaže to, co zbylo z ducha Greenwich Village. Nebo o 80. letech kapely Talk Talk, která začala dělat pop pop blandos jako Duran Duran, ale pak odmítala slávu a udělala nějaké bláznivé, divné a Nike Air Max 2017 Dámské nádherné nahrávky, dokud tajemně nezmizí , To, že Riff bude prakticky psát, to prostě vím.