Witamy na Forum Polonii w Dallas!

moto pogaduchy

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

motocyklistka

moto pogaduchy

Post autor: motocyklistka » ndz lut 22, 2015 5:09 pm

Hej wszystkim
Wprawdzie nie jestem emigrantką, wciąż zabezpieczam tyły w Kraju 8) Jestem dość wiekową motocyklistką i szukam "motoludzi". W Polsce wciąż widzę na twarzach zdziwienie, kiedy mówię, tak jestem po 40, nie nie mam ani męża ani brata ani innego wujka motocyklisty. Sama z siebie zawsze chciałam poczuć tę wolność i niezwykłą przyjemność z jazdy choperem. Pomyślałam sobie, ze w Stanach pewnie jest to bardziej normalne, więc szukam bratnich dusz do pogaduch. Kto wie, może na tym forum jest ktoś, kto tak jak ja kocha wolność i wiatr we włosach :roll:
Lewa w górę

Gość

Post autor: Gość » ndz lut 22, 2015 8:36 pm

wiem o czym piszesz , tutaj szczegolnie jak jest przewaznie cieplo to mozna duzo na motorize pojezdzic I odczuc ten "freedom "

motocyklistka

Post autor: motocyklistka » pn lut 23, 2015 7:20 am

W Polsce też jest w miarę dobra pogoda, tylko przeszkadza mi trochę, że niby jest ok ale na wszelki wypadek zachowany jest dystans, bo co? bo baba? bo wiekowa? ja mam bardziej wypasione prawo jazdy niż nie jeden facet a przecież nie o to chodzi. Motocykl jest a przynajmniej powinien być ponad podziałami wiekowymi, płciowymi i jakimi tam sobie jeszcze wymyślimy. To styl życia poprostu a pasja z każdym kilometrem tylko rośnie, To jest rzecz, która mnie irytuje, a może to zwykła niecierpliwość i tęsknota za wiosną i moto :lol:

Gość

Post autor: Gość » wt lut 24, 2015 8:16 am

Zycze szerokiej drogi. Uwazaj na tych co nie uwazaja na drogach !

Gość

Post autor: Gość » wt lut 24, 2015 1:48 pm

Dzięki, Tobie również. Od jutra zaczynam sezon :lol:

motocyklistka

Post autor: motocyklistka » ndz mar 22, 2015 4:49 pm

yamaha virago / vw sharan

huhytara

Post autor: huhytara » pt kwie 24, 2015 12:42 am

Audi jest najlepsze według mnie. Wpiszcie sobie hasło na youtube jak dobrze pamiętam ,,reklama audi''. Audi i mówi wszystko, marka jest niemiecka i bardzo sprawdzona. Sam posiadam A3 te nowsze bo z rocznika 2010 i komfort przy jeździe jest bardzo dobry. Lubię niemieckie samochody a moim pierwszym samochodem był Opel Astra:) a u was 1 samochód jaki był?

zdrowymen

Post autor: zdrowymen » śr maja 20, 2015 3:30 am

Nie lubię bmw..skrót tego samochodu jest bardzo prosty - bryka młodego wieśniaka. Zdecydowanie mi się to nie podoba. Nie lubię tego skrótu oraz nie lubię tej marki. Stawiam na inne lepsze samochody japońskie - mam tutaj na myśli Nissana albo ostatnio Toyote.

leski

Post autor: leski » sob cze 27, 2015 9:49 am

Ja ostatnio znalazłem świetną stronę z darmowymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Chciałem sprzedać samochód, ale otomoto strasznie podniosło stawki i sprzedajemy.pl w sam raz trafiło w moje potrzeby:

gucci

Post autor: gucci » czw wrz 17, 2015 12:27 pm

Mam podobne zainteresowania :) Mój chłopak posiada R1 (używaną częściej przeze mnie) :)

elizab3tte
Kontaktowanie:

Re: moto pogaduchy

Post autor: elizab3tte » pn lip 18, 2016 4:05 pm

wow szacun!! :o mnie jakoś motocykle nie rajcują..

smerfetka232

Post autor: smerfetka232 » ndz gru 11, 2016 1:16 pm

Jednoślady to fajna sprawa. Ale jeśli już się na niego decydujemy trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku bo o wypadek nie trudno.. Wielu motocyklistów często ginie przez zwykłą głupotę i brawurę. Jak już mowa o motocyklach mogę polecić fajny sklep http://enduro7.pl/sklep/ . Można tam znaleźć części i akcesoria do motocrossów i Enduro ;)

aniaola37

Post autor: aniaola37 » pt gru 16, 2016 7:13 am

Motocykle to moja pasja! Zaraził mnie nią mój ojciec, który od kiedy byłam małą dziewczynką zabierał mnie na przejażdżki ;)

Macie jakieś swoje ulubione serwisy, które zajmują się Waszymi dwoma kółkami? :)
Ja osobiście polecam serwis motocykle warszawa - od kiedy pamiętam się u nich serwisuję i jestem zadowolona z usług :)

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » pt kwie 20, 2018 7:51 am

Jak będziecie potrzebowali oryginalnych części do różnych modeli fiata to ja znalazłem takie na https://fiat-jeep-alfa.pl/alfa-romeo . Nie ufam tańszym zamiennikom. Wolę zapłacić raz i mieć spokój na długi czas.

antooos

Post autor: antooos » pt kwie 20, 2018 4:36 pm

Fajne macie te autka :)

Odpowiedz