Witamy na Forum Polonii w Dallas!

pobyt w Dallas

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

Filip

pobyt w Dallas

Post autor: Filip » sob gru 14, 2013 5:27 pm

Witam. Nazywam się Filip Miller i realizuję film o dziewczynce chorej na zespół Aperta. 29 stycznia będzie ona operowana w Craniofacial Center w Dallas. Ponieważ to bardzo ważny moment w moim scenariuszu chciałbym przylecieć razem z operatorem. Mój film robię charytatywnie i nie mam za bardzo środków żeby było mnie stać nas na hotel. Mam pytanie czy byłby ktoś łaskaw i zezwolił na pobyt (3 tygonie). Jesteśmy kulturalni, nie palimy. Proszę o pomoc ew. poradę gdzie powinniśmy poszukać pomocy, lub np. adres jakiegoś niedrogiego hotelu. Serdecznie pozdrawiam. Filip

Gość

Re: pobyt w Dallas

Post autor: Gość » sob gru 14, 2013 5:40 pm

Filip pisze:Witam. Nazywam się Filip Miller i realizuję film o dziewczynce chorej na zespół Aperta. 29 stycznia będzie ona operowana w Craniofacial Center w Dallas. Ponieważ to bardzo ważny moment w moim scenariuszu chciałbym przylecieć razem z operatorem. Mój film robię charytatywnie i nie mam za bardzo środków żeby było stać nas na hotel. Mam pytanie czy byłby ktoś łaskaw i zezwolił na pobyt (3 tygonie). Jesteśmy kulturalni, nie palimy. Proszę o pomoc ew. poradę gdzie powinniśmy poszukać pomocy, lub np. adres jakiegoś niedrogiego hotelu. Serdecznie pozdrawiam. Filip
Poniżej link do krótkiego filmiku, który zrobiłem z kolegą po pierwszej operacji Kajki
http://www.youtube.com/watch?v=ocXy9wA6wEM

gosć

pobyt w Dallas

Post autor: gosć » wt gru 17, 2013 9:02 am

zdecydowaliśmy się na pobyt 10 dniowy. przylecielibyśmy 25 stycznia. Byłoby cudownie, gdyby ktoś nam jakoś pomógł. Gwarantuję miłe towarzystwo oraz na pewno będę starał się jak najlepiej zrewanżować. O moim filmie pisali na onecie, a moim opiekunem artystycznym jest Andrzej Celiński-reżyser nominowany do Oscara. Serdecznie pozdrawiam

http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/ar ... ,id,t.html

http://www.tarnowskiegory.pl/articles,a ... a_operacje

http://wiadomosci.onet.pl/slask/kaja-cz ... 4.facebook

mkasiaz
Kontaktowanie:

Post autor: mkasiaz » czw mar 27, 2014 7:26 am

brak słów :)

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 11, 2014 11:32 am

Stowarzyszenie Polakow w Teksasie. Serdecznie zapraszamy czlonkow I sympatykow naszego Stowarzyszenia na zebranie, ktore odbedzie sie w dniu 13 -go kwietnia 2014 o godz. 12;30 pm w bibliotece przy Kosciele Sw . Piotra Apostola w Dallas. Pragniemy wspolnie kontynuowac dyskusje nad przyszloscia I kierunkiem dzialania naszej organizacji . Zapraszamy ludzi mlodych z checia dzialania by zaangazowali sie w prace na rzecz polskiej spolecznosci. Wspolnie mozemy stwozyc silna grupe . ZAPRASZAMY...

johnnorton
Kontaktowanie:

Post autor: johnnorton » pn gru 08, 2014 6:32 am

Bardzo piękny film, mam nadzieję, że operacja się udała i że osoba będzie dalej zdrowa.
Chcę białobrzegi zamówić noclegi na urlop.

Gość

Post autor: Gość » pn gru 08, 2014 8:11 am

gdzie ten film mozna obejrzec ?

lonelyday

Post autor: lonelyday » wt gru 30, 2014 6:11 am

Również się dołączam do pytania wyżej czy ktoś coś wie gdzie ten film można obejrzeć? Jakoś tutaj nie ma odpowiedzi a z checią bym go sobie oglądnał bo jestem ciekawy jak wyszedł i czy jest taki dobry jak tutaj piszecie.

Dobroniegatv73

Post autor: Dobroniegatv73 » pt sty 02, 2015 3:43 am

Ja oglądałem ten film bardzo mi się spodobał i aż udało mi się go obejrzeć dwa razy. Jednak co do waszego pytania niestety nie wiem gdzie go można znaleźć. Ktoś kto ma wiedzę na temat powinien wam coś pomóc. Musicie być trochę cierpliwi bo nie każdy jest chyba tutaj codziennie.

SusannaXxx96

Post autor: SusannaXxx96 » śr sty 07, 2015 8:47 am

Mi też się bardzo spodobał ten film dla mnie był po prostu przekozacki hehe Więcej takich filmów naprawdę by się przydało bo teraz w kinie nie widzę żadnej ciekawej pozycji a czasem lubię sobie obejrzeć jakiś treściwy film, który ma dobrą fabułę, która moim zdaniem jest najważniejsza.

UshaEu2474

Post autor: UshaEu2474 » wt sty 13, 2015 3:47 am

Ciężkie w sumie pytanie gdzie byłby ten film. Jednak mi się wydaję, że można by coś było popatrzeć i popytać na innych forach i może ktoś tam by opowiedział w pełni. Ja widziałem film i to naprawdę jak tutaj większość pisze to po prostu rewelacyjny był ha

maciek0zielinski
Kontaktowanie:

Post autor: maciek0zielinski » śr sty 14, 2015 5:20 am

Czy już jest zrobiony fim o chorej dziewczynce? Chciałbym go obejrzeć, kiedy będzie taka możliwość i gdzie można oglądać?
Lubiani celebryci odwiedzają białobrzegi czasem.

zdrowymen

Post autor: zdrowymen » śr maja 20, 2015 3:31 am

nie byłem na tym filmie ale też w sumie byłbym nim mocno zainteresowany. Tak bardzo zainteresowany, że nawet sobie sprawy sobie nie zdajecie. Dobrze mnie do niego nakręciliście i teraz bym to sobie obejrzał bo dawno nic poruszającego nie oglądałem przecież.

Magdallas

Post autor: Magdallas » śr lip 08, 2015 10:41 am

Warto iść?

starsky

Post autor: starsky » ndz sie 02, 2015 4:57 am

Bardzo fajny jest ten film. Podoba mi się.

Odpowiedz