Witamy na Forum Polonii w Dallas!

trochę sportu i REKREACJI

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

pxch
Kontaktowanie:

trochę sportu i REKREACJI

Post autor: pxch » sob paź 14, 2006 11:32 pm

Tych, którzy chcą się sie w Dallas troche poruszać nie ganiając od bramki do bramki, czy od kosza do kosza zapraszamy na Ju-jitsu, judo i samoobronę. Klub sportów walki otwarty dla wszystkich chętnych prowadzą na SMU Artur i Piotrek. Niestety nie dla dzieci. Najmłodsi - uczniowie/uczennice High School. Zajęcia odbywają sie w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00 w Dedman Recreation Center for Lifetime Sports. Poczatkujący mile widziani.

Wiecej informacji: mazwolski@ev1.net oraz pxch@netscape.net

Awatar użytkownika
arabella

Post autor: arabella » ndz paź 15, 2006 12:07 am

ile kosztuje ta impreza miesiecznie i w jakim miescie jest Dedman Recreation Center for Lifetime Sports?
Obrazek

pxch
Kontaktowanie:

MA club at SMU

Post autor: pxch » ndz paź 15, 2006 3:23 pm

Dedman Recreation Center for Lifetime Sports jest na Southern Methodist University (SMU) w Dallas (patrz: pierwsza linijka wiadomości powyżej :D ).
Treningi są niewiarygodnie tanie, bo w tym semestrze robimy to społecznie: $ 5 (five !) za trening. :lol: Niewiarygodne, a jednak prawdziwe. Jak bedzie w przyszłym semestrze jeszcze nie wiadomo. Te 5 USD pobiera sobie uczelnia przy wejsciu na obiekt.

Ochidea88

Re: trochę sportu i REKREACJI

Post autor: Ochidea88 » czw cze 07, 2018 11:48 am

Jeżeli chodzi o zajęcia sportowe i zarazem rekreacyjne dla dzieci to ja polecam http://nurkowaniedzieci.pl . Taki kurs nurkowania to świetna sprawa, bo można się stać podwodnym odkrywcą. Dzieci już od ósmego roku życia mogą już tam się uczyć nurkowania. Co ważne zapewniają tam komfortowe i bezpieczne warunki oraz odpowiedni sprzęt. Także według mnie warto skusić się na taką opcję i pozwolić dziecku się rozwijać.

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 5:16 am

:) fajna sprawa

bion

Post autor: bion » sob lip 28, 2018 8:29 am

gdzie się ubieracie na trening? Chce zacząć biegać i nie wiem co konkretnie może mi się przydać, znalazłem spoko sklep https://mmatown.pl/ , tylko nie bardzo wiem co wybrać. Jakby ktoś mnie nakierował był bym wdzięczny, chodzi o to że nie chce by na przykład pogoda stanowiła dla mnie przeszkodę. Jakieś ubranie termiczne potrzebuje? [*]

Odpowiedz