Witamy na Forum Polonii w Dallas!

imprezy , zapoznac ludzi :)

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

agnieszka87

imprezy , zapoznac ludzi :)

Post autor: agnieszka87 » pn gru 05, 2011 2:45 pm

Czec :) ja sie psyeprawadzilam z niemiec do ameriki miesykalam pale lat w polsce moji rodzice tessz pochodzol z polski pisanie mi trudno idzie ;) ale muwic moge bez blendnie :)) mieszkam w Fort worth i naturalie szukam nowych ludzi zeby zapoznac :) Mam 23 lat niedugo 24 :)) moze jest ktos w mojm wieku ? sol niedugo jakies spotkanja ? aga

Polish Cowboy

mlodzi ludzie

Post autor: Polish Cowboy » czw gru 08, 2011 10:48 am

Czesc. Duzo mlodych przychodzi do For You -Taste of Poland w Plano, TX. Kelnerka zreszta jest tam b. mloda porozmawiaj z nia. Na Polskiej Mszy w St. Peter w Dallas sa tez mlodzi i po Mszy sa spotkania przy kawie . Moze to bedzie Tobie pomocne w znalezieniu przyjaciol. Zycze powodzenia.

anecisko109

Post autor: anecisko109 » pt gru 09, 2011 10:43 pm

Czesc!
Ja takze mieszkam w Fort Worth i jestem w zblizonym wieku (21lat), wiec jakbys miala ochote sie poznac i gdzies razem wyjsc to daj znac! :)

Swoja droga, pozwole sobie dodac, ze zagladam na to forum sporadycznie, ale kazdorazowo jestem pozytywnie zaskoczona faktem, ze sa jeszcze takie osoby jak Greg Wyrem, ktore staraja sie kazdemu pomoc na tyle na ile potrafia, bez kasliwych tekstow w stylu 'wiesz co to jest wyszukiwarka?' (a takie odpowiedzi slyszy sie na wielu forach) nawet jesli czytaja setny raz podobne pytanie! :)

Polish Cowboy

mile slowa

Post autor: Polish Cowboy » sob gru 10, 2011 7:56 am

dziekuje za tak mile slowa.

UshaEu2474

Post autor: UshaEu2474 » wt sty 13, 2015 3:49 am

Bardzo dobry temat właśnie tutaj się pojawia. Sam kiedyś na początku jak się tutaj przeprowadziłem miałem problem z zaaklimatyzowanie i po prostu też napisałem na forum odnośnie tego i ktoś się odezwał na priv i razem poszliśmy na tkaie spotkanie. Razem raźniej.

sylwiaowal
Kontaktowanie:

Post autor: sylwiaowal » śr sty 14, 2015 7:33 am

Razem zawsze lepiej fajna inicjatywa
Zobacz meble hotelowe, a może odświeżające mleczko kokosowe

EUGENIA1744

Post autor: EUGENIA1744 » śr sty 21, 2015 5:23 am

Tak oczywista sprawa, że razem gdzieś iść raźniej. Samemu to jest takie słynne powiedzenie forever alone...Ja to bym się wybrał na taką imprezę właśnie gdzieś tylko nie mam za bardzo z kim. Bo niedawno tutaj się wprowadziłem i nikogo za bardzo nie znam...Nie jestem z tych komunikatywnych osób tylko raczej introwertyk...
EUGENIA1744

Gość

Post autor: Gość » śr sty 21, 2015 12:26 pm

zabawy lub spotkania sa czasem we FOR YOU w Plano.
Eugenia ? sie podpisujesz a piszesz ze jestes mezczyzna ?

izabela33

Post autor: izabela33 » wt kwie 21, 2015 3:18 am

Szkoda, że do tej pory nie dotarłam na te spotkania... W jakieś inne dni oprócz niedziel się spotykacie? Bo akurat wtedy jestem zajęta. Dajcie znać kiedy najbliższe spotkanie.

Odpowiedz