Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wizyta i przeprowadzka do Dallas

Polskie organizacje w Dallas, Polski Kosciol, Polonia w Texasie ... Polish organization in Dallas area / Polish Church

Moderator: kris_k

Rafal O

Wizyta i przeprowadzka do Dallas

Post autor: Rafal O » czw cze 03, 2010 12:41 pm

Witam wszystkich, w tej chwili mieszkam w New Britain, CT (kolebka Poloni w Connecticut). Dostalem wlasnie oferte przeprowadzki z mojej firmy. Takze odwiedzilem Dallas w ostatni weekend. Niestety nie wiem czy moze przez to ze byl Memorial Day Weekend, czy odwiedzilem zle regiony miasta ale zauwazylem ze Dallas jest raczej spokojnym miastem i nie ma za dobrego zycia nocnego. Interesuje mnie nawiazanie znajomosci z Polonia, zawsze wsrod niej przebywalem i jestem dumny z tego ze jestem Polakiem. Czy moze mi ktos pomoc i powiedziec czy Polacy trzymaja sie razem? Jak wyglada zycie mlodych osob w wieku miedzy 20-30 lat? Ja sam mam 28 lat i jesli zgodze sie przeprowadzic to przyjade sam.

Polak w Dallas

Troche sie Polakow znajdzie w Dallas

Post autor: Polak w Dallas » pt cze 04, 2010 10:44 pm

Czesc
Troche sie Polakow znajdzie w Dallas, ale nie duzo, wszyscy zyja rozproszeni... Jest maly polski kosciol, 2 male sklepy i to wszystko...

Na pewno nie ma tu przenej Polonii, chociaz jak sie wkrecisz to jest tu troche Polakow, ale jak wspomnialem, sa rozproszeni.. Najlatwiej zaczac od Polskiego kosciola...

Zycie nocne w Dallas jest, w koncu jest tu pare milionow ludzi, ale wszedzie trzeba dojechac, wiec nie wielu ludziom sie chce, ale mozna sie zabawic...

Pewnie Ci niewiele pomoglem, sam mam rodzine, wiec juz troche sie nie interesuje zyciem nocnym... ale chyba mniej wiecej tak to wyglada...

Odpowiedz