Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep z zabawkami online Diverti.pl

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

weronikanok

Sklep z zabawkami online Diverti.pl

Post autor: weronikanok » pn paź 12, 2020 9:18 am

Diverti - sklep dla dzieci, rodziców, przedszkoli oraz szkół!
Wierzymy w moc zabawek, które rozwijają wyobraźnię, ale również w te, które sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przygodą! Jesteśmy firmą, która dostarcza pomoce dydaktyczne do szkół, przedszkoli i Waszych domów. Stawiamy na praktyczną i kreatywną edukację już od najmłodszych lat. Produkty, które znajdziecie w naszym sklepie rozwiną wyobraźnię i pomogą w skutecznym przyswajaniu wiedzy na wszystkich poziomach edukacji.

Choć Diverti ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, nie zawężamy naszej działalności tylko do granic śląska - prężnie współpracujemy ze żłobkami, szkołami i uczelniami na terenie całej Polski. Naszymi klientami są przede wszystkim szkoły, placówki oświatowe oraz placówki badawcze, ale również klienci prywatni, którzy poszukują dla swoich dzieci:

- nowoczesnych pomocy dydaktycznych
- pomocy do integracji sensorycznej
- pomocy logopedycznych
- gier, zabawek i puzzli rozwijających wyobraźnię

Jesteśmy producentem wielu z dostępnych w naszym sklepie produktów m.in.: krążka Newtona, krążka Secchi'ego, zestawu cylindrów o różnych objętościach, zestawu pałeczek do elektryzowania czy zestawu przewodników i izolatorów.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wiedza na temat produktów, możliwość zaproponowania wielu opcji i dostosowania oferty do wymagań i budżetu klienta. Od wielu lat działamy na rynku pomocy dydaktycznych, współpracując z wieloma producentami, dlatego możemy zapewnić kompleksowe wyposażenie żłobka, przedszkola czy szkoły, szczególnie tej ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Blisko 10 letnie doświadczenie sprawia, że potrafimy kompleksowo wyposażyć każdą pracownię.
Obrazek

karroleczek

Re: Sklep z zabawkami online Diverti.pl

Post autor: karroleczek » pt kwie 16, 2021 7:06 am

tak poza tematem zabawek to polecę sklep http://www.ver-tel.pl Ich bogata oferta urządzeń GSM i komputerów oraz nawigacji satelitarnej przyciąga. Atrakcyjne ceny też robią swoje. Szczerze polecam!! Sklep wart uwagi!!

paauulineczka

Post autor: paauulineczka » pn kwie 19, 2021 4:08 am

od siebie dorzucę artykuł https://kobietawielepiej.pl/drewniana-k ... -na-wesele Księga gości powinna być na każdym weselu. Jest to zabawa dla bawiących się i pamiątka dla Nowożeńców.

alicja335

Post autor: alicja335 » śr kwie 28, 2021 5:04 pm

Diverti ma super zabawki, polecajka!

___
zwcad

kondrowska

Post autor: kondrowska » pt kwie 30, 2021 10:12 am

Ja mogę polecić najlepsze klocki dla dzieci, są nimi klocki Plus Plus. Moje dzieci je od razu polubiły i co najważniejsze to w ogóle im się nie nudzą.

maarunioo

Post autor: maarunioo » śr maja 19, 2021 5:07 am

Swoim dzieciom kupuje gry planszowe i karciane strategiczne. Bardzo lubią grać w takie gry. Dodatkowo kupiłem szachy i mam nadzieję, że będą uczyły się tej gry.
Polecam stronę http://expert-budowlany.pl Z sporą ilością przydatnych informacji. Szczerze polecam!!

dbanio

Post autor: dbanio » pt wrz 03, 2021 7:35 am

Odpowiedz