Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polonia w San Antonio?

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

Ola

Polonia w San Antonio?

Post autor: Ola » ndz paź 16, 2016 11:28 pm

Witam!
Właśnie przeprowadziłam się do San Antonio. Wiem, że jestem na forum o Dallas ale z chęcią dowiedziałabym się czy znajduje sie jakaś polonia w San Antonio? Jak narazie to nic nie znalazłam na Google a jak ktoś coś wie to byłabym bardzo wdzięczna o odpowiedź.
Dzięki

Gość

Re: Polonia w San Antonio?

Post autor: Gość » pn paź 17, 2016 6:19 pm

Strona polskiej misji katolickiej w San Antonio http://www.pmk-sa.com/ Pozdrawiam....

Ola

Post autor: Ola » wt paź 18, 2016 9:08 pm

Dzięki wielkie. Jeżeli ktoś jest z SA to proszę pisać:)

Ziggy

Post autor: Ziggy » czw wrz 28, 2017 10:01 am

Strona Klubu Polskiego w San Antonio: www.polishamericancenter.net. Jest okazja do spotkania z Polakami w Klubie 5 pazdziernika 2017 miedzy 11am a 7pm odbywa sie Polish Sausage Fest. Adres: 2611 Mission Rd, San Antonio.
Jest też polskojęzyczna strona internetowa www.newsfromtexas.com (Nowiny Teksaskie), tam trochę aktualności.
W okolicy San Antonio są spore społeczności polonijne w takich miasteczkach jak Bandera, Panna Maria, Czestochova, St. Hedwig, Kennedy.

Odpowiedz