Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Podatek dla marynarzy

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

Agamus

Podatek dla marynarzy

Post autor: Agamus » pn lut 26, 2018 8:23 am

Słuchajcie, pływa ktoś z was? Jak się rozliczacie z podatku gdy plywacie między kontynentami? Mam problem z podwójnym podatkiem.

agasa

Re: Podatek dla marynarzy

Post autor: agasa » wt lut 27, 2018 12:15 pm

a oni nie rozliczają się normalnie w kraju gdzie mają umowy? Moj kuzyn chyba tak sie rozliczal

genius

Post autor: genius » wt lut 27, 2018 12:20 pm

na stronie gdańskiego forum znalazłem coś takiego http://radcaprawny-trojmiasto.pl/miejsc ... marynarza/ może Ci pomoże, jeśli nie to może napisz do tej Pani? Myślę że ona udzieli Ci informacji konkretnych i odpowie na pytania. W sumie do dzisiaj nie wiedziałem że taki problem istnieje ;O

katrinka

Post autor: katrinka » pn paź 22, 2018 3:55 am

Teraz w wielu krajach jest rozliczenie podatku więc trzeba teraz tego dobre pilnować. Z tego co kojarzę to teraz trzeba ogarnąć podatek z belgii ponieważ mają swój okres rozliczeniowy. Warto o tym pamiętać, bo pewnie też są jakieś kary za brak rozliczenia w terminie. Ja w Belgii nie byłam więc też nie napiszę jak to wygląda na 100%.

Odpowiedz