Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szukasz możliwości spotkań randek? Polrandka

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

polrandka
Kontaktowanie:

Szukasz możliwości spotkań randek? Polrandka

Post autor: polrandka » wt sty 08, 2013 3:11 am

Szukasz możliwości nowych spotkań? Chcesz spotkać mężczyznę lub kobietę? A może spotkać chłopaka lub dziewczynę do nawiązania pięknej przyjaźni?
Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj nowych ludzi, z którymi spędzisz przyjemny dzień lub wieczór bez względu na miasto i kraj pochodzenia.
portal randkowy

Polish Cowboy

spotkasz na zabawie...

Post autor: Polish Cowboy » wt sty 08, 2013 8:28 am

mozesz spotkac fajnych ludzi na zabawie urzadzanej przez Polskich Kowbojow w Dallas dnia 9 lutego 2013 roku. Zaczynamy juz sprzedaz biletow. Tylko po $40 od osoby i w tym jest obiad, tance ,przyjazna atmosfera ,itp. Muzyka na zywo oraz DJ-Seba. THEPOLISHCOWBOYS@YAHOO.COM

Tosia93

Post autor: Tosia93 » pn lis 30, 2015 6:21 pm

Hm. Ciekawy temat tych portali. Sama zaczęłam czytać o tym więcej i stwierdzam, że jeśli ktoś szuka partnera, to dobrym pomysłem jest zarejestrowanie się tam. Sama utworzyłam sobie konto na https://www.mydwoje.pl/jaki-serwis-randkowy i przyznaję, że jest tu sporo interesujących osób. Jeśli ktoś akurat szuka miłości, to nie powinien czekać, tylko działać :)

carolina91

Re: Szukasz możliwości spotkań randek? Polrandka

Post autor: carolina91 » wt paź 03, 2017 6:23 am

W dzisiejszych czasach ciężko jest poznać kogoś "w realu". Znacznie szybciej poznasz kogoś przez intyernet.
jesli zależy ci na kims z kim się będziesz mogła związac i myślisz o ślubie w przyszłości to warto założyć konto na https://betania.pl To portal randkowy dla chrześcijan.

Odpowiedz