Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Strona internetowa

To miejsce dla wszystkich, ktorzy szukaja kontaktu z Polonia, chca sie przedstawic itd...

Moderator: kris_k

lech332667767

Strona internetowa

Post autor: lech332667767 » śr gru 09, 2020 9:21 am

Ostatnio firmie tworzenie stron wordpress zleciłem żeby zrobili mi stronę internetową. Teraz posiadam naprawdę bardzo dobrą stronę internetową.

karol445

Re: Strona internetowa

Post autor: karol445 » sob sty 09, 2021 11:14 am

Dzisiaj miałem chwile wolnego i przeczytałem bardzo ciekawy artykuł WP External Links .Moim zdaniem ten artykuł warto przeczytać bo jest naprawdę bardzo ciekawy.

mimi9

Post autor: mimi9 » wt lut 23, 2021 3:02 pm

Jeśli macie swoją stronę internetową na WordPress, to koniecznie powinniście zajrzeć do artykułów na portalu https://siriuspro.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo naprawdę bardzo przydatnych artykułów związanych z tworzeniem stron internetowych i nie tylko. Jestem przekonana, że taka wiedza się Wam przyda :)

Awatar użytkownika
mekowi
Kontaktowanie:

Post autor: mekowi » pn mar 01, 2021 3:27 am

Ale po co tworzyć strony akurat na CMS worpress jeżeli są również inne rozwiązania typu WiX? Czy się różnią?

slawek25656

Post autor: slawek25656 » wt mar 02, 2021 7:23 am

Kilka tygodni temu podjąłem decyzje , że na pewno skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy projektowanie strony www zielona gora , strona internetowa bytom , strona www ruda slaska i projekt strony www gliwice . Każdy kto chce mieć dobrą stronę internetową to powinien skorzystać z tej firmy.

Adele77

Post autor: Adele77 » pt mar 12, 2021 5:00 am

Niewątpliwie warto skorzystać z pomocy specjalistów, jeżeli chcemy mieć naprawdę dobrze wykonaną stronę internetową. Musimy bowiem pamiętać, że jeżeli nie zostanie zoptymalizowana, jej znalezienie za pośrednictwem wyszukiwarki będzie utrudnione. Bądź co bądź na pewno szukając odpowiedniego wykonawcy, warto zwrócić uwagę, na ofertę dostępną w https://entaris.pl/strony-internetowe/ . Możemy tutaj zlecić stworzenie nie tylko strony firmowej, ale też bloga, też wizytówki i zdecydowanie bez względu na to, jaki produkt nas interesuje, nie będziemy musieli obawiać się ani o estetykę witryny, ani o merytoryczne treści na niej zawarte:).

Awatar użytkownika
oharvey

Post autor: oharvey » ndz mar 14, 2021 9:10 am

Szablony stron internetowych są pobierane i używane przez setki użytkowników. Nie są więc wyłączne i wyjątkowe dla Twojej firmy. Możesz skończyć z witryną, która jest klonem wielu innych. Jeśli chcesz mieć pewność, że nikt inny nie kupi tego samego szablonu strony internetowej, będziesz musiał zapłacić wielokrotnie cenę. Poza tym ten sam szablon mógł być używany przez klientów, którzy pobrali go, zanim tam dotarłeś. Może być konieczne zaprojektowanie własnej witryny, jeśli chcesz zaprojektować ją wyłącznie dla Twojej firmy lub na własny użytek. Moim zdaniem najlepszą opcją jest odezwanie się do agencji, która projektuje od podstaw strony internetowe w Opolu https://cg2.pl/tworzenie-stron-internetowych-opole/.

Odpowiedz