Witamy na Forum Polonii w Dallas!

polscy lekarze

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

emilia-trzcinska

polscy lekarze

Post autor: emilia-trzcinska » czw lut 26, 2009 5:11 pm

Witam

Jestem nowa na forum, przeprowadzam sie z mezem do dallas za dwa miesiace. Obecnie jestem w ciazy i poszukuje polskiego lekarza ginekologa ktory moglby mnie poprowadzic az do porodu. Prosze o jakis kontakt albo web side gdzie moge znalesc liste lekarzy najchetniej polki

Gość

Post autor: Gość » sob maja 16, 2009 4:40 pm

To jest polski lekarz rodzinny, Mowila ze prowadzila rowniez porody.
Jesli to twoje 1sze dziecko, nie ma problemow mysle ze moze Cie spokojnie prowadzic.
Lekarz rodzinny nie moze wykonywac np cesarki
oto jej informacje
Niewiarowski Ewa MD
6300 W Parker Rd Ste 422
Plano, TX 75093
(972) 981-3840
z tego co wiem to nie ma polskich ginekologow

osobiscie polecam w tym samym szpitalu (duza praktyka, okolo 8 lekarzy; porod w tym samym szpitalu, usg na miejscu, badania na miejscu)
Dr. Garrett Garner, MD
6124 West Parker Road Suite 136
Plano, TX 75093
(972) 981-7711

Awatar użytkownika
Totalna Ssawka

Post autor: Totalna Ssawka » pn maja 25, 2009 10:25 am

Nie wiem czy Dr. Niewiarowska ma doswiadczenie z doprowadzeniem ciazy.

Ja osobiscie polecam Dr. Janusza Kalinowskiego. OB/GYN. Wiec zna sie na rzeczy.
Znajduje sie w Medical City of Dallas, 7777 Forest Ln. Ste 800
Dallas, TX 75230. Tel: 972-566-4555. Od pewnego czasu jest tam rowniez polska pielegniarka p. Ania (ktora pracowala u Dr. Niewiarowskiej). Amerykanska pielegniarka Terri jest rowniez super!!!

Osobiscie wole chodzic do Dr. Kalinowskiego ze wszystkim. Chodzilam do Dr. Niewiarowskiej ale zawsze musialam mowic co *JA* chce zeby ona zrobila bo ona nigdy nie wiedziala i sie pytala co mamy robic poza zwyklym badaniem stetoskopem-w koncu ja lekarzem nie jestem to tez nie wiem. Kalinowskiego bardzo polecam bo zawsze jak sie czyms martwie to potrafi powiedziec cos takiego ze czlowiek od razu zapomina.

AgaL

Re: polscy lekarze

Post autor: AgaL » wt cze 30, 2009 9:02 pm

emilia-trzcinska pisze:Witam

Jestem nowa na forum, przeprowadzam sie z mezem do dallas za dwa miesiace. Obecnie jestem w ciazy i poszukuje polskiego lekarza ginekologa ktory moglby mnie poprowadzic az do porodu. Prosze o jakis kontakt albo web side gdzie moge znalesc liste lekarzy najchetniej polki
polecam Centennial Medical Center we Frisco- szpital swiadczy uslugi na wysokim poziomie.
ja korzystam z porad dr Harper, rodze lada dzien :D
jesli masz jakies pytania to podaje swoj email
agnieszka1ch malpa poczta.onet.pl

pozdro

Odpowiedz