Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kto poleci stomatologa?

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

slavi

Kto poleci stomatologa?

Post autor: slavi » ndz mar 26, 2006 2:05 pm

Moje pytanie nie do końca pasuje to tematu "polski biznes w DFW", bardziej byłoby to "Polish friendly business in DFW".

Tak czy inaczej moje pytanie dotyczy stomatologa (oczywiście niekoniecznie mówiącego językiem Mickiewicza i Sienkiewicza), którego szanowni "poloniści dallasowi" mogliby polecić. W takim momencie podaje się listę zwykle sprzecznych wymagań, tzn. tani i dobry. Ja bym ograniczył się raczej do wymagań: dobry i żądający rozsądnych opłat. Ważne, żeby również akceptował ubezpieczenie stomatologiczne United Heathcare Dental.

Lista takich, od których trzeba trzymać się z daleka (czy ze względu na koszta czy na niską jakość) oczywiście też będzie pomocna.

gosc

Post autor: gosc » ndz kwie 02, 2006 11:15 pm

http://www.siegristdds.com/index.htm

sprawdzony, godny polecenia

Awatar użytkownika
kris_k

DEntysta

Post autor: kris_k » pn maja 01, 2006 11:42 pm

Hej,
I jak Slavi? Jestes zadowolony z dentysty? Jakies uwagi?
pzdr

Goska

Post autor: Goska » wt maja 02, 2006 11:32 am

Bardzo polecam mojego dentyste, nazywa sie John Zotos i jest dobry i nie za drogi; przyjmuje w Irving.
Powodzenia

slavi

Post autor: slavi » pt maja 05, 2006 10:22 pm

Dzieki za polecenia. Niestety nie miałem jeszcze czasu sprawdzić ani jednego ani drugiego.

Gość

Post autor: Gość » sob maja 06, 2006 8:21 pm

slavi, ja tez korzystam z siegrista. poki co jest dobrze, oplaty rozsadne. wlasnie dochodze do siebie po nieco nieoczekiwanym rwaniu osemki :-)

Lialam
Kontaktowanie:

Post autor: Lialam » czw paź 20, 2011 11:49 pm

Podbijam temat. Szukam tego co Slavi ;-) Sadystów boje się na maxa!

znamik

Post autor: znamik » pt mar 09, 2012 1:26 pm

kurde, nieźle, forum polaków z dallas :)
jak Wy się tam odnajdujecie? jak Wam się tam żyje? Czujecie się USA czy Polska :D ?

paulinalal@wp.pl

Post autor: paulinalal@wp.pl » ndz gru 29, 2013 11:17 am

chce dołączyć się do pytania, chodzi mi dokładnie o leczenie kanałowe 3 zęba u góry z prawej strony. chodzi mi dokładnie o koszt :/ jaki jest mniej więcej koszt leczenia kanałowego?

karin

Re: Kto poleci stomatologa?

Post autor: karin » śr gru 21, 2016 1:56 am

Jeśli chodzi o gabinet w Warszawie zajmujący się implantami to tutaj http://www.awodent.pl/pl/implantologia-warszawa/ warto rzucić okiem. Nie od dziś wiadomo, że gabinety w Polsce są lepsze niż za granicą. No i samo leczenie jest dużo tańsze.

monasla

Post autor: monasla » sob sty 21, 2017 7:52 am

:mrgreen:

marta33

Post autor: marta33 » wt lut 14, 2017 3:08 am

Ja się zgadzam z tym, że gabinety w Polsce i lepsze, i lepiej wyposażone. Tutaj http://www.aldent.lublin.pl/ dla przykładu klinika z Lublina. Wystarczy popatrzeć - całość mówi sama za siebie. Wielu moich znajomych przyjeżdżając np. na wakacje do Polski, właśnie tutaj leczy zęby.

Antek76

Post autor: Antek76 » śr lut 15, 2017 3:57 am

Dużo zależy od tego, co konkretnie chcesz uzyskać. Wiem, że wybielanie zębów możesz zrobić dużo prościej. Firma StyleWhite produkuje specjalne żele, które służą właśnie do wybielania zębów. Sprawdź je w https://www.stylewhite.pl/pl/p/Profesjo ... E-WHITE/74 a przekonasz się, że warto z tego skorzystać :)

Irek

Post autor: Irek » śr mar 01, 2017 11:18 am

Anna Willison - Phone number (972) 566-6300

Odpowiedz