Witamy na Forum Polonii w Dallas!

NOWI POLACY W PLANO,TX

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

renia

NOWI POLACY W PLANO,TX

Post autor: renia » wt sie 26, 2008 4:47 pm

Witam wszystkich uzytkownikow tej strony. Od niedawna mieszkamy w Plano, i nikogo tu nieznamy. Jak pewnie wiekszosc nowych szukamy kontaktow z rodakami. Razem z mezem szukamy pracy. Jezeli ktos moze nam pomoc lub udzielic jakichkolwiek informacji bedziemy wdzieczni. Ja jestem fryzjerka z dlugoletnim doswiadczeniem i mam License TX, ale moj angielski jest slaby. Moj maz prowadzil construction, ale teraz zrobil CDL A i szuka pracy jako kierowca. Liczymy sie tez z tym ze na poczatek wezmiemy kazda prace, aby zaczac zarabiac. :!:

Gość

Post autor: Gość » sob kwie 28, 2012 10:55 pm

Czyjestescie panstwo jeszcze w Plano? My bedziemy mieszkac w okolicy od czerwca 2012. Prosze sie odezwac. Bedevszukala polskiej fryzjerki i polskiego fachowca- zlotej raczki.
Renata

jackoobb0

Post autor: jackoobb0 » ndz paź 28, 2012 7:13 am

Ja bardzo chetnie sie poznam. Tez mieszkam od niedawna i szukam zlotej raczki hehe pisac do mnie jak cos i na weekend tez wyskoczyc gdzie nie ma z kim hehe

adam77

praca

Post autor: adam77 » ndz paź 28, 2012 10:56 pm

witam!95% polakow w dallas to malarze apartamentow i jesli maz lubi malowac to prace bez problemu znajdzie ,;-)pozdrawiam,,ps.moge pomoc

martabzym84

Post autor: martabzym84 » sob lis 03, 2012 6:08 am

Jestem ciekawa co was skłoniło, żeby wyemigrować właśnie tam. Ja kiedyś miałam chłopaka z Texasu, mieszkaliśmy w Polsce ale on chciał wrócić do USA ja nie chciałam i tak nasz związek się rozpadł. Czasem zastanawiam się czy podjęłam słuszną decyzję ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Ranking lokat bankowych - pomożemy ci znaleźć najlepszą lokatę

Darek123

praca

Post autor: Darek123 » czw mar 07, 2013 3:42 pm

Prosze o telefon jesli maz jest zainteresowany praca jako kierowca localny w okolicach Dallas - Darek 708-356-4256

Dawid.S

Texas

Post autor: Dawid.S » śr mar 13, 2013 12:44 pm

witam jestem z białegostoku chciał bym się wybrać do texasu do pracy, czy ktoś mogł by pomoc w znalezieniu pracy oraz pokoju i jaki jest koszt wynajęcia pokoju?:)

Polish Cowboy

Post autor: Polish Cowboy » śr mar 13, 2013 3:32 pm

pokoje sa przewaznie po $500 i wiecej. czasem lepiej wypozyczyc mieszkanko . masz pozwolenie na prace i pobyt w TX/USA ?

Dawid.S

Texas

Post autor: Dawid.S » czw mar 14, 2013 7:25 am

niestety nie mam nic z tego co wymieniłeś jedyne co mam to wize turystyczna ale zamierzam zostać tam na dłużej. Czyli z wynajęciem pokoju problemu by nie bylo. A jak wyglada sytuacja z praca, w polsce glownie zajmowalem sie budowlanka. Czy jest tam jakaś zgrana polonia, gdzie się spotykacie jak to wyglada? Z góry dzieki:)

Gość

Post autor: Gość » czw mar 14, 2013 4:18 pm

przykro mi ale jak nie masz pozwolenia na prace to......

Odpowiedz