Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polski Sklep i restauracja w Plano

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

Guest

Polski Sklep i restauracja w Plano

Post autor: Guest » wt lut 14, 2006 4:08 pm

Zapraszam wszystkic do sklepu - restauracji w Plano

For You European
Cafe & Delicatessen

910 W. Parker Rd. #360

Plano, TX 75075,

alexandrapolka@yahoo.com

Phone:972-423-2458
Fax Number:972-423-3687

Odwiedz nasza strone : http://www.foryoucafe.com/contactinformation/

Awatar użytkownika
Rejql

Polecam

Post autor: Rejql » wt lut 14, 2006 8:25 pm

Polecam, mozna wpasc na polski obiadek....
Tu jest link do mapy...

http://maps.google.com/maps?oi=map&q=10 ... ,+TX+75075

Awatar użytkownika
kris_k

Autor, autor! [David Lodge]

Post autor: kris_k » pt lut 17, 2006 11:13 pm

Hej,
Prosimy autora tego ogloszenia o zarejestrowanie sie i aktywny udzial w forum ;)
pzdr

Goska

Post autor: Goska » pn kwie 10, 2006 1:42 pm

Odnosnie "European Deli For You" w Plano to bylam bardzo zaskoczona sprzedaza artykulow spozywczych. Ptasie mleczko bylo przecenione z $5 na $3 ( data waznosci na opakowaniu, spozyc przed jan'06, ja bylam tam na poczatku marca i ptasie mleczko bylo wciaz w sprzedazy). Wiem ze slodycze maja krotka date waznosci i wlscieciel tego sklepu powinien zaprzestac sprzedawania przeterminowanych artykulow spozywczych. Pamietajcie zawsze sprawdzajcie date waznosci na opakowaniu.

Gość

Post autor: Gość » wt kwie 24, 2007 7:13 pm

Goska pisze:Odnosnie "European Deli For You" w Plano to bylam bardzo zaskoczona sprzedaza artykulow spozywczych. Ptasie mleczko bylo przecenione z $5 na $3 ( data waznosci na opakowaniu, spozyc przed jan'06, ja bylam tam na poczatku marca i ptasie mleczko bylo wciaz w sprzedazy). Wiem ze slodycze maja krotka date waznosci i wlscieciel tego sklepu powinien zaprzestac sprzedawania przeterminowanych artykulow spozywczych. Pamietajcie zawsze sprawdzajcie date waznosci na opakowaniu.
Ten sklep juz nie istnieje!

Gość

FOR YOU CAFE - POLSKA RESTAURACJA I SKLEP W PLANO

Post autor: Gość » pt kwie 27, 2007 1:41 pm

Ktos napisal, ze For You Cafe - Polska restauracja i sklep w Plano, TX juz nie istnieje. To nie jest prawdziwa informacja. Restauracja dziala - nic sie nie zmienilo. Nie dziala natomiast strona internetowa restauracji. Strona internetowa bedzie dzialac wkrotce pod nowa nazwa - Foryoucafe.net (wczesniej byla foryoucafe.com)

Gość

Re: FOR YOU CAFE - POLSKA RESTAURACJA I SKLEP W PLANO

Post autor: Gość » pn kwie 30, 2007 7:50 pm

Anonymous pisze:Ktos napisal, ze For You Cafe - Polska restauracja i sklep w Plano, TX juz nie istnieje. To nie jest prawdziwa informacja. Restauracja dziala - nic sie nie zmienilo. Nie dziala natomiast strona internetowa restauracji. Strona internetowa bedzie dzialac wkrotce pod nowa nazwa - Foryoucafe.net (wczesniej byla foryoucafe.com)
Mieszkam w Trophy Club ale nie za czesto jestem w Plano. Ostatnio jak bylem, znak sklepu byl zdjety. Jak dzowinlem w ciagu dnia to nikt nie odbieral!

Gość

Post autor: Gość » czw maja 03, 2007 1:53 pm

For You - jest zamkniete zawsze w poniedzialki. W kazdy inny dzien w godzinach otwarcia powinien ktos odbierac telefon.

Rzeczywiscie zolty daszek, ktory jest nad wejsciem byl zmieniany. Po jednej z gwaltownych burz po prostu porwal sie i zajelo kolo dwoch tygodni, zeby zrobic nowy. Ale restauracjia caly czas jest otwarta, wiec zapraszamy spowrotem...

Piotras

Post autor: Piotras » ndz lip 15, 2007 6:26 pm

Dzis bylem z dziewczyna w restauracji-sklepie w Plano. Zjedlismy pyszny obiad - schabowy wielkosci pol talerza z kapusta i 2 golabki. Najedlismy sie jak mopsy za 20 dolarow. Kupilismy tam tez polski chleb, barszcz i czekolade. Polecam!

Aga

Post autor: Aga » śr wrz 26, 2007 10:40 am

Bylam w polskim sklepie/restauracji w Plano po raz pierwszy kilka dni temu i zjadlam pyszny polski obiadek :D Nie moglam zdecydowac co zjesc, wiec wzielismy z mezem na spolke "taste of Poland", wielki talerz z doslownie wszystkim :D : pierogi, bigos, kielbasa, placki ziemniaczane, golabki, kopytka... Wszystko bylo bardzo smaczne, polecam! Szkoda, ze nie mieszkam blizej, na pewno czesciej bym odwiedzala to miejsce.

Emigrant

sklep-kielbasa

Post autor: Emigrant » wt maja 26, 2009 2:05 am

Czy sprzedajecie kielbase?Czy wyroby sa sprowadzane-robione na miejscu???

Kielbasa

Kielbasa jest

Post autor: Kielbasa » śr maja 27, 2009 9:15 pm

Kielbasa jest, nawet nie trzeba miec kartek zywnosciowych (jak za komuny ;-)

Czy robiona na miejscu? Chyba nie, ale nie jestem pewien, smakuje niezle ;-)

ciekawy

wyroby.

Post autor: ciekawy » czw lip 09, 2009 12:36 am

Czy sprzedajecie koszerne wyroby?

jjusti18

Re: Polski Sklep i restauracja w Plano

Post autor: jjusti18 » sob mar 10, 2018 4:09 am

A może chcielibyście zjeść coś w stylu amerykańskim? Może pancakes http://roadamerican.pl/pancakes/ ? Co o tym myślicie? Właśnie niedługo planuje wybrać się ze znajomymi do restauracji Road American na ten pyszny deser, a ponieważ jestem prawdziwym łasuchem to już nie mogę się doczekać. A wy już byliście w tej restauracji? Słyszałam, że serwują tam bardzo dobrą amerykańską kuchnię. Moim zdaniem warto odwiedzić to miejsce i zasmakować innych klimatów.

ander

Re: Polski Sklep i restauracja w Plano

Post autor: ander » ndz mar 11, 2018 7:56 am

dobrze wiedzieć, że coś nowego powstaje i polskiego;) oj tęskni sie tęskni za polskim schabowym;)

Odpowiedz