Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Potrzebuje opinii o adwokatach polskich w Dallas

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

tymczasowy

Potrzebuje opinii o adwokatach polskich w Dallas

Post autor: tymczasowy » czw kwie 05, 2007 5:32 pm

hi Rodaku
Gratulacje -doskonala decyzja ze postarales sie o raport i teraz wiesz na czym stoisz i to wszystko wyglada mniej groznie niz na poczatku. Za takie cos to i adwokat powinien byc tanszy, szczegolnie ze ty pierwszy raz masz problemy z prawem ( jak wspominales) Badz cwany Polak i nie daj sie wrobic w wielkie wydatki. Zalatwiaj co mozesz samemu a adwokat z koniecznosci.
Czy byles u tego adwokata co polecalem tobie od od moich znajomych wczesniej? Oni mowili ze on moze byc tanszy. W ktorym sadzie jest twoja sprawa?

Awatar użytkownika
ewa

Post autor: ewa » czw kwie 05, 2007 5:50 pm

Hey Przemek,
Jeszcze troche i wszystko sie zacznie ukladac. Trzymaj sie :wink:

mos

Post autor: mos » pt kwie 06, 2007 6:21 am

Dzwoniłem do adwokata którego mi polecałeś ale on specjalizuje się bardziej w DUI a nie w karnych a poza tym na początek chce 5 tys. Nie wiem jeszcze w którym sądzie bo jeszcze nie zostało to wyznaczone... mam pewnego adwokata o polskich korzeniach który na początek chciałby 1.5 tys - nijaki David Judd (może ktoś słyszał o nim?) - wydaje mi się że ten koleś może być OK... poleciła mi go pewna Polka z Dallas... inna sprawa jest taka, że jestem całkowicie spłukany - bez pracy, bez mieszkania, ale za to z wziętymi kredytami:) dodac do tego dlugi za adwokata... a chcialem isc na studia na jesien... dzięki za słowa otuchy;)

ela

polski prawnik w Dalls

Post autor: ela » pt kwie 13, 2007 11:10 pm

Ktokolwiek podpisal sie jako "TYMCZASOWY" jest typowym polskim durniem i nie wie o czym mowi-nie po raz pierwszy i nie poraz ostani. Moze tam on pamieta czy sam dostal 3 czy 4 lata w zawieszeniu i za co, ale oprocz typowego polskiego chojractwa niwiele wie lacznie z tym kim jest Brozynski, ktora jest doskonalym prawnikiem i nie jednego "TYMCZASOWEGO" wyciagnela z szamba. To ze charguje-to jej prawo. W koncu to ona chodzila do szkol, a nie TYMCZASOWY.

Gość

Post autor: Gość » sob kwie 14, 2007 12:52 pm

cos mi sie widzi, ze Ela, Wojtek i Brozynski to ta sama osoba :D

lola

Re: Potrzebuje opinii o adwokatach polskich w Dallas

Post autor: lola » czw wrz 29, 2016 1:24 pm

Witam.
Zna ktos jakiegos adwokata imigracyjnego w Dallas lub w Austin.
?
Bede wdzieczna za pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

Odpowiedz