Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ubezpieczenia medyczne, na życie, międzynarodowe

Polskie sklepy i firmy... Put info about your business in DFW....

Moderator: kris_k

Kasia
Kontaktowanie:

Ubezpieczenia medyczne, na życie, międzynarodowe

Post autor: Kasia » pt wrz 01, 2006 1:01 pm

Jestem brokerem i reprezentuje wiele firm ubezpieczeniowych, dzięki czemu mogę znaleźć odpowiedni plan medyczny niemal na każdą sytuację i budżet. Oferuję plany medyczne, na życie (z tzw. Return of Premium - zwrot składek po 20 lub 30 latach), dentystyczne, tzw. Long Term Care (na dom opieki), suplementarne dla seniorów (Medicare Supplements i Medicare Advantage Plans) oraz plany emerytalne (IRAs, Annuities). Obsługuję osoby indywidualne i biznesy (plany grupowe).

Medyczne ubezpieczenia międzynarodowe obejmują podróżnych z USA na cały świat oraz osoby przyjeżdżające do USA na krótkie lub długie terminy.

Bezpłatna i nie zobowiązująca konsultacja - proszę kontaktować się z Kasią:

817-875-0995 cell
214-677-4749 office
1-866-387-1952 toll free

Online quotes and applications: www.matlag.com

Serdecznie zapraszam!

angelika

Re: Ubezpieczenia medyczne, na życie, międzynarodowe

Post autor: angelika » pt cze 15, 2018 8:50 am

Ja odpowiednie dla siebie ubezpieczenie medyczne znalazłam na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne/ . Prześledziłam wiele stron, ale to ubezpieczenie okazało się dla mnie najlepsze.

egoalterra

Post autor: egoalterra » pn cze 18, 2018 1:06 pm

Warto mieć takie ubezpieczenie, oj warto.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » pn cze 25, 2018 8:07 am

Ubezpieczycieli, szczególnie na życie czy zdrowie jest mnóstwo. Przy czym duża ich część niestety oszukuje swoich klientów, doszukując się czegoś, co pozwoli im nie wypłacić należności .Takie są realia. Dlatego przy wyborze takiego ubezpieczenia kierujcie sie opiniami, nie polecaniem pracowników towarzystwa, a także sprawdzajcie propozycje na takich stronach http://fullpolisa.pl/kontakt/ .

Odpowiedz