Witamy na Forum Polonii w Dallas!

wesele

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

stan100

Re: wesele

Post autor: stan100 » wt sie 29, 2017 7:31 am

Ja nie miałem nigdy okazji korzystać z takich portali :)

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » ndz wrz 03, 2017 10:44 am

My wolelismy skromniejsze przyjecie weselne. Takie dla rodziny i przyjaciół, łącznie jakieś 70 osób. A przyjecie mielismy w sali Venge w łodzi. idealna własnie na takie mniejsze przyjecia weselne :)

klara

Post autor: klara » śr wrz 06, 2017 6:53 am

Aby wesele było fajne trzeba na prawdę mega się na pracować. Teraz wiele osób robi wszystko by jak najbardziej przypodobać się gościom. Jeżeli szukasz jakiejś sali weselnej to ja polecałabym Ci tą https://www.hotelponiatowski.pl/ salę weselną hotelu. Jest przepiękna i na pewno Cię zachwyci :)

BabciaStasia

Post autor: BabciaStasia » śr wrz 06, 2017 10:56 am

Wow, ten hotel jest naprawdę wyczesany, polecam !

Pattkinson

Post autor: Pattkinson » śr wrz 06, 2017 11:16 am

Hmm mi się tutaj nie podoba, ceny za wysokie są jak dla mnie...

Mirka34

Post autor: Mirka34 » pt wrz 08, 2017 4:01 pm

Według mnie wesele powinno odbywać się w mieście rodzinnym pary młodej, u mnie na przykład był to Lublin i nie wyobrażałam sobie na pewno ślubu gdzie indziej niż w Polsce, bardzo mi zależało na tym, aby mogła być cała rodzina i wszystko oczywiście świetnie się udało.

daleria

Post autor: daleria » pn wrz 11, 2017 2:55 pm

To prawda, że wesele powinno być w rodzinnym mieście najlepiej żeby było to miasto panny młodej przynajmniej dawniej taka tradycja była ;)

kikster

Post autor: kikster » ndz wrz 24, 2017 10:31 am

Szukasz barmana na wesele? Koniecznie sprawdź ofertę cocktail world. Dobre wesele musi być wspierane przez barmana, który będzie podawał idealne drinki wszystkim tym, którzy będą zainteresowani. Wiele osób nie potrafi się bawić bez alkoholu, ale też nienawidzą wódki - barman zapewni im dostawę alkoholu na całą imprezę :)

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » śr wrz 27, 2017 5:14 am

Teraz coraz bardziej popularne robią się namioty weselne, w których organizuje się wesele w plenerze. bardzo podoba mi się ten pomysł i to, że w Polsce coraz więcej tego typu imprez jest organizowanych. Sami zajrzyjcie do https://dascompany.com/namioty-weselne i sie o tym przekonajcie.

Tomasz_26

Post autor: Tomasz_26 » wt paź 03, 2017 5:46 am

A ja się najbardziej naszukałem kamerzysty. Przeglądnąłem chyba z milion stron internetowych i nic w 100% mi się nie podobało. Już myśleliśmy z narzeczoną aby zrezygnować i pozostawić tylko fotografa, ale trafiliśmy wreszcie tutaj :) Bardzo podobają nam się prace tego kamerzysty, więc prawdopodobnie to jego zatrudnimy :) Oby tylko miał termin :)

Mermagda0

Post autor: Mermagda0 » pt paź 06, 2017 3:55 am

Prezent ślubny już macie wybrany? Ja w tym roku byłam na 4 weselach wiec spory wydatek to dla mnie byl. Przeważnie dawałam pieniądze, jedna para młoda zażyczyła sobie sztućce w prezencie wiec też spoko opcja jak dla mnie. Nie musialam sie glowic. Wybrałam bardzo elegancki zestaw od https://hefra.pl mysle ze bedzie idealnie pasował do ich nowego mieszkanka

Odpowiedz