Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Z polski do Texasu

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

koko

Z polski do Texasu

Post autor: koko » wt sie 04, 2015 1:24 pm

Witam . Jak pewnie wiecie lub nie , w PL życie ciężkie jeśli nie zarabia się +4000/msc
Mam 21 lat i chciałbym wyjechać w strony Texasu lub okolic . Lecz nie mam jak "wystartować" . Nikogo nie znam , bez pracy , pieniędzy , mieszkania . Pomógł by ktoś wystartować ? Na początek podejmę każdą pracę by tylko przeżyć , utrzymać mieszkanie , samochód poduczyć się języka itp . Z językiem u mnie przeciętnie . Dlatego najlepiej jak by praca była u jakiegos polaka . Nie koniecznie musi być Texas , może być USA lub Kanada . Wszystko byle nie PL . Aktualnie pracuje jako mechanik samochodowy choć w wykształcenia nim nie jestem . Co nieco umiem ;) Oczywiście pomoc bym wynagrodził gdyby mi się udało ;)

Gość

Post autor: Gość » śr sie 05, 2015 11:45 am

slyszalam ze szukaja do pracy w obydwu polskich bistro w dallas i w plano obok dallas. zapytaj tam . zycze powodzenia.

koko

Post autor: koko » śr sie 05, 2015 2:05 pm

a mógł bym prosić jakiś kontakt do nich ?
Najlepiej jak by jakiś polak poprowadził mnie "za rękę" pomógł na starcie , nie za darmo oczywiscie . W Polsce za 2000 nie utrzymam psa , a co dopiero rodzinę . Niedawno zostałem ojcem , więc potrzebuje jak najwięcej pieniędzy . Znam się troche na pojazdach BRP/CAN-AM bo pracuje w takim serwisie . Moge nawet wykładać towar na półkach ... Byle by była kasa i mieszkanie . Jezyka sie douczę i znajdę lepsza pracę .

Gość

Post autor: Gość » czw sie 06, 2015 10:06 am

sa poprzednie wpisy ze szukaja I sa adresy I namiary w poprzednich wpisach trzeba tylko poszukac.

Odpowiedz