Witamy na Forum Polonii w Dallas!

własny biznes- hotel

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

kasia88

własny biznes- hotel

Post autor: kasia88 » wt paź 02, 2018 5:15 am

Chcę otworzyć mocno ekskluzywny z ciekawą aranżacją wraz z ewentualnym spa -hotel. Powiedzcie mi, na czym się skupić jeżeli chodzi o te strefę relaksu? U kogo najlepiej zakupić jacuzzi, u kogo zakupić projekt, czy jednak ściąć koszta i samemu sobie to ogarnąć, jakiego zdania jesteście?

Nromel

Re: własny biznes- hotel

Post autor: Nromel » wt paź 02, 2018 5:19 am

Interesujace

perma

Post autor: perma » pt paź 05, 2018 6:10 am

Ja pomyślałam od razu o takiej wannie jacuzzi Obrazek brałaś coś takiego pod uwagę. Nie wiem jak cenowo to wygląda, każda firma ma inne ceny inne specyfikacje sprzętów. Możesz zerknąć na stronę KabinySpa, właśnie z tej strony wzięłam zdjęcie, które wkleiłam w post :)

kasia88

Post autor: kasia88 » wt paź 16, 2018 7:56 am

No tak Perma, podałaś świetny przykład wanny jacuzzi. Nie zajmuje jakoś ogromu miejsca. Jest ładna i można w tym stylu iść, zrobić jakieś dodatki drewniane, leżaki drewniane etc. Taka spójność jeszcze bardziej zachwyci waszych przyszłych klientów. Jeżeli chodzi o samo jacuzzi to strzał w dziesiątkę.

placzabaaw

Post autor: placzabaaw » wt paź 16, 2018 4:34 pm

Dzisiaj jest już bardzo dużo hoteli na mieście.

perma

Post autor: perma » śr paź 17, 2018 10:22 am

Warto działać, nie słuchaj osób, które mówią Ci, żebyś olała sprawę, bo jest dużo hoteli na mieście. Czasami najlepszy hotel czy pensjonat tak potrafi się wybić, że konkurencja zostaje już daleko w tyle. Z takim relaksem spa, zdobędziesz wielu stałych gości, którzy marzą tylko o takim odpoczynku w jacuzzi :)

kasia88

Post autor: kasia88 » śr paź 17, 2018 10:24 am

Szczerze mówiąc to nawet się nie przejmuje takim gadaniem, Wiem, że robię jeden z lepszych hoteli w województwie, dlatego właśnie szukałam tego typu sprzętu spa, którego w innych hotelach brakuje. Niestety nie rzadko spotykałam się z tym, że strefa spa była zapuszczona, u mnie tak nie będzie.

camillo

Post autor: camillo » czw paź 18, 2018 8:12 am

Wydaje mi się, że samemu może być ciężko.. na Twoim miejscu poszukałabym jakiegoś specjalisty, który Ci pomoże.

smilero

Post autor: smilero » pt paź 19, 2018 7:59 am

A ja uważam, że jeśli ma się doświadczenie w branży, to warto pokusić się o założenie własnego hotelu.

Jeśli chodzo o projekt i inne rzeczy, które wymieniłeś, to Ci nie pomogę. Ale z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że chcesz stworzyć inteligentny hotel, a do tego przyda Ci się automatyka hotelowa, najlepsza jest ta od GiP - https://www.automatykahotelowa.pl/

jaceksz

Post autor: jaceksz » ndz paź 21, 2018 7:37 am

Moim zdaniem najlepiej nad wszystkim samemu zapanować :)

Paprica

Post autor: Paprica » wt paź 23, 2018 7:53 am

Fajny pomysł, też chciałabym prowadzić własny hotel lub restaurację. To na pewno trudny kawałek chleba, ale bardzo by mi się to podobało.

izkaxx

Post autor: izkaxx » czw paź 25, 2018 9:20 am

W hotelarstwie świetnie może sprawdzić się także telefonia dla firm. https://focustelecom.pl/blog/telefon-voip-w-firmie/ - jest to świetny rodzaj komunikacji :)

Rafał97

Post autor: Rafał97 » wt paź 30, 2018 8:06 pm

Myślę, że hotel to naprawdę dobry pomysł. Wiadomo, że najpierw trzeba sporo zainwestować, ale z pewnością się to zwróci. Jeżeli szukacie firmy, która oferuje nowoczesne oprogramowania do waszych firm to polecam sprawdzić ofertę https://www.absolvent.pl/pracodawcy/pro ... n/opinie#/

SEreptis

Post autor: SEreptis » sob lis 03, 2018 3:58 pm

W tego typu branży podstawą jest tak naprawdę oprogramowanie. Skontaktuj się z firmą https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ - ona jest w stanie przygotować nowoczesne oprogamowanie, które pomoże Ci łatwiej zarządzać klientami, a klienom rezerwować pokoje, itd.

basiqua

Post autor: basiqua » pn lis 05, 2018 7:37 am

Moim zdaniem najlepiej w tej kwestii poradzić się specjalistów.

Odpowiedz