Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dzień dobry

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

gabriela101

Post autor: gabriela101 » pn kwie 20, 2015 12:38 pm

Witam, faktycznie mnóstwo pytań. Nie zawsze tylu nas na forum jak i Polaków w USA. Nie wszyscy posiadają internet i znają nasze forum. Ale fakt fajnie wiedzieć co się dam dzieje i jak żyje.

huhytara

Post autor: huhytara » pt kwie 24, 2015 12:47 am

Tak prawda popieram to i trzeba się razem trzymać, zawsze razem jest raźniej. Jak myślicie bo chcę wyjść z taką inicjatywą, żeby na tych sklepach polskich w Dallas rozwiesić nazwę naszego forum? Chyba nie będzie to aż taki słaby pomysł, jak sądzicie? Przecież wtedy wszyscy Polacy mogliby tutaj zajrzeć i jakoś tak się jeszcze bardziej zjednoczyć.

bonek21

Post autor: bonek21 » sob maja 16, 2015 4:56 am

Pomysł jest ekstra tylko jak się zebrać do takiego spotkania..Skoro tu nie ma żadnego odzewu..Kto byłby takim kierownikiem tego spotkania, jest tutaj ktoś taki kto by wziął na siebie ciężar tego całego spotkania ?Ja bym się nie pisał na takiego organizatora.

krekars

Post autor: krekars » czw maja 21, 2015 9:55 am

Mimo wszystko forum jest cały czas odwiedzane przez użytkowników, chociaż rzeczywiści ich aktywność w zakresie pisania nowych postów czy zakładania nowych tematów jest w ostatnim czasie nieco ograniczona, ale to zawsze może ulec zmianie, więc nie ma się co martwić na zapas.

Zbychu

Post autor: Zbychu » czw maja 21, 2015 10:41 am

Hej no tak w sumie racja. Dobrze, że to tak mniej więcej rozpisałeś. Powiem Ci, że kto się martwi na zapas to się zawsze martwi dwa razy. :) W sumie to ja również powiem taką jedną rzecz, trzeba czekać czasem użytkownicy nic nie piszą a później jak zaczną to zakończyć nie mogą.

Darmollina

Post autor: Darmollina » pn cze 01, 2015 4:36 pm

Dzień dobry wieczór kochana Polonia w Dallas :)

olaa8

Post autor: olaa8 » wt cze 02, 2015 1:53 am

dzień dobry teraz bardziej a nie dobry wieczór. No miło wszystkich mi przywitać. Z chęcią dołączyłem do najlepszego forum Dallas czyli Polonii w Polsce po prostu lepszego miejsca w sieci to ja nie znam i chyba już nie poznam. :) miejsce jest boskie i eleganckie.

Gość

Post autor: Gość » wt cze 02, 2015 4:58 pm

Masz racje...to sie zrobilo Forum Poloni w Polsce, tylko serwer prawdopodobnie jest z Dallas....hahaha

suggar

Post autor: suggar » śr cze 03, 2015 12:59 am

Nigdy nie wiadomo gdzie może być ten serwer ;) bo skąd wiesz, że w Dallas jak nie wiesz..On może się nawet znajdować gdzieś na Maroko daleko. Tego człowiek nie jest w stanie ocenić, bo my tylko się tu wymieniamy informacjami i my tylko piszemy informację humorystyczne :D

Gość

Post autor: Gość » śr cze 03, 2015 3:52 pm

Mnie nie obchodzi gdzie jest serwer...byc moze ten jest w UK...wazne jest ze to juz jest Forum Poloni w Polsce lacznie z blogami , spamami , reklamam i itp...

adakol

Post autor: adakol » czw cze 04, 2015 10:53 am

Dzień dobry, witam też się tym nie interesuję. Najważniejsze, że mam tutaj forum i, że tutaj właśnie cały czas mogę sobie swobodnie pisać. Jeśli bym nie mógł tego robić to chyba bym znowu powrócił do PL ale tego nie robię bo tu w Stanach Zjednoczonych jest spoczko :)

kate1981

Post autor: kate1981 » pt cze 19, 2015 2:55 am

Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowa na forum, za parę miesięcy wyjeżdżam, więc już teraz zbieram potrzebne informację. Mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z pomocy osób na forum oraz, że aktywność na forum z upływem czasu będzie większa.
Pozdrawiam

bezLEZ

Post autor: bezLEZ » pn cze 29, 2015 9:08 am

Hej witamy Cie bardzo serdecznie ;) jak się nazywasz ? Ja jestem Wiktor i co prawda jestem tu na forum od niedawna to już siedzę w Dallas ładnych 7 lat. Ktoś jeszcze jest z Dallas ? Czy tylko osoby na forum są z Torronto ? ;) pozdrawiam i liczę na was.

Magdallas

Post autor: Magdallas » śr lip 08, 2015 10:42 am

dokładnie, nie ma nas za dużo, ale ciągle trochę jest :)

something

Post autor: something » czw lip 30, 2015 8:59 am

Siema, dokładnie zawsze ktoś się nowy pojawia na forum. Ja jestem z Dallas i lubię przebywać na forum z takich względów, że tu poznałem moją dziewczynę i już razem jesteśmy około tak jednego roku ze sobą. Ktoś może w to nie uwierzyć ale jakoś tak się spiknęliśmy w jednym z tematów.

Odpowiedz