Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Poznam Polaków mieszkajácych w Dallas i okolicy

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Katarzynanowa

Post autor: Katarzynanowa » pt sty 23, 2015 3:10 am

Właśnie ja jestem nowa i tutaj nie mam za bardzo znajomych i u mnie życie tak tylko wygląda praca dom i nic więcej. Dlatego moje tutaj pytanie brzmi jakie to są dokładnie te 2 bistra? Chodzi mi o nazwy ponieważ chciałabym poznać tutaj jakiś moich rodaków z Polski.

Gość

Post autor: Gość » pt sty 23, 2015 8:56 am

jedno jest w plano, tx mozesz google ich dokladny adres FOR YOU ,Taste of Poland a drugie jest w Dallas .

gosciowa

2 polskie punkty w Dallas

Post autor: gosciowa » sob sty 24, 2015 7:10 am

Punkt w Plano jest restauracja z czescia sklepowa. Punkt w Dallas (www.europeanintexas.com) jest blizej srodmiescia i jest sklepem z czescia lunchowa.

HIPERZORA91

Post autor: HIPERZORA91 » wt sty 27, 2015 5:32 am

Ja to już byłam w tym w Dallas i tam jest naprawdę bardzo przyjemnie. Katarzynanowa moje właśnie życie tak podobnie wygląda hehe tylko, że w międzyczasie to ja jeszcze śpię i chodzę na jakieś treningi fitness. Jeśli masz ochotę do mnie dołączyć na te treningi to się odezwij na priv : )? Bo mi to samej trudno się czasem motywować.

Didi

Post autor: Didi » śr mar 25, 2015 7:14 am

Ja od maja będę mieszkać w Fort Worth. To blisko. Chętnie poznam tutejszych rodaków. Moje towarzytwo w 100% amerykańskie, więc możliwość pogadania na kawie po polsku będzie bezcenna... :)

KarolS
Kontaktowanie:

Post autor: KarolS » śr kwie 08, 2015 7:10 am

To zapraszam do mnie na niedzielną kawę :)

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 08, 2015 1:02 pm

o ty Karol , a gdzie nie podales , moze adres ?

Lenna
Kontaktowanie:

Post autor: Lenna » wt kwie 14, 2015 3:21 am

Jestem nowa w Dallas i czuję się tutaj strasznie samotna... chętnie poznam kogoś

huhytara

Post autor: huhytara » pt kwie 24, 2015 12:45 am

Cześć Lenna. Ja też bym z chęcią kogoś poznał, chodzi mi szczególnie o moje dziecko, które niestety ma problemy z zaaklimatyzowaniem się tutaj. Nie może spotkać jakiejś bratniej duszy i Lenna powiedz mi czy masz swoje dziecko tak w wieku powyżej 10 lat do 13 lat? Bo chciałbym, żeby mój Marcin się z kimś zaprzyjaźnił.

Gość

Post autor: Gość » sob kwie 25, 2015 4:18 pm

podpowiem ze przy kosciele Sw. Piotra Apostola w Dallas ( "Polski Kosciol " )
jest przewaznie duzo dzieci polskich i maja czesto zajecia razem . Rowniez jak rodzice po Mszy Sw. ida przez podworko koscielne na kawke i ciasteczko to dzieci w podworku graja w pilke lub sie poprostu spotykaja i nawiazuja znajomosc. Moze to pomoze Wam. Daj znac jak bylo .

lejcikowy

Post autor: lejcikowy » ndz kwie 26, 2015 11:24 am

Gość bardzo dobra rada :) możesz założyć jakieś normalne konto ? BO tak to zawsze się można jakoś ugadać jak Ty tyle wiesz na ten temat. Musisz się tutaj do nas dołączyć i to tak na 100 procent. Przecież innego wyjścia już teraz nie masz;) nie bądź anonimowy co?
bumcykyysz

Gość

Post autor: Gość » ndz kwie 26, 2015 4:00 pm

dobre rady wpisuja dobrzy ludzie . obojetnie kto to wpisal. dzieki I tyle.

Lenek89
Kontaktowanie:

Post autor: Lenek89 » czw lip 09, 2015 3:22 am

Fajnie by było się zintegrować przy jakiś piwku lub winie i porozmawiać w ojczystym języku. Może nawet by się okazało, że w Polsce mieszkaliśmy niedaleko siebie.

bumburobmyszum

Post autor: bumburobmyszum » pt lip 10, 2015 12:27 pm

Jestem z centrum Dallas, tutaj mieszkam i pracuję :) też bym się chętnie spotkał bo razem z dziewczyną czujemy się tacy samotni i nie znamy polaków żadnych..Może to być spotkanie takie zwykłe bez alkoholu ? Ja z moją dziewczyną nie piję ani piwa ani wódki, jedynie reflektujemy na kawkę.

Gość

Post autor: Gość » pt lip 10, 2015 4:35 pm

Chcecie nawiazac kontakt z Polonia, to wpadnijcie w niedziele do polskiego kosciola...msza o 11 am...lub po mszy

Odpowiedz