Witamy na Forum Polonii w Dallas!

ktos to czyta ?

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Polish Cowboy

ktos to czyta ?

Post autor: Polish Cowboy » ndz sie 14, 2011 2:22 pm

Od czasu jak sie zalogowalem wpisalem kilka postow. Nie widze zeby ktos to czytal a szczegolnie odpisywal. Jak tak bedzie to bede odpowiadal na wlasne posty po tygodniu lub dwoch jak zapomne ze to ja napisalem : )
Czy administrator moze sie do mnie odezwac bo mam pytania na temat tej strony. Duzo starych postow/wiadomosci . Jednak jestem wdzieczny ze ktos cos robi i ze to isnieje. Pozdrawiam.
Greg

Awatar użytkownika
arabella

Post autor: arabella » wt sie 16, 2011 1:49 am

ja czytam
Obrazek

Polish Cowboy

arabella czyta

Post autor: Polish Cowboy » śr sie 17, 2011 8:07 am

czesc i dzieki ze chociaz ktos ,arabella, oglada ta strone
przyjdziesz na koncert Lombard ktory organizuje ? masz juz bilety ?
caly zespol Lombard bedzie grac na zywo -5 osob!

Awatar użytkownika
arabella

Post autor: arabella » czw sie 18, 2011 1:15 am

nie, bez ostrowskiej dla mnie to nie to
Obrazek

Polish Cowboy

teraz Marta

Post autor: Polish Cowboy » sob sie 27, 2011 8:18 am

Czesc. Od dluzszego czasu Marta Cugier spiewa w grupie Lombard. Oczywiscie jest tez Grzegorz Strozniak ,glowny spiewak, zalozyciel i szef zespolu. Namawiam wszystkich zainteresowanych na koncert bo jest to pierwszy tego typu w TX i jak sie nie zjawi dosyc ludzi moze nastep. nie zrobimy. Jarocka i Krawczyk jak byli w Dallas , San Antonio i innych miejscach to spiewali do swoich CD a LOMBARD bedzie gral na zywo na scenie , 5 muzykow ! Do tego maja inzyniera od dzwieku i swiatel oraz specjalnych efektow wiec bedzie dobry show. ZAPRASZAM ! Przyjdz i "Przezyj to sam " !!!

macekw

Post autor: macekw » czw wrz 08, 2011 12:15 pm

Greg,

Dzieki jeszcze raz za organizacje koncertu zespolu Lombard w Dallas. Rzeczywiscie, koncert na zywo ma swoj specyficzny klimat i wymaga troche wiecej zaangazowania od artysty niz granie z playbacku do kotleta. Lombard wczoraj stanal na wysokosci zadania i prawde powiedziawszy przekoroczyl moje oczekiwania. Walory wokalne pani Marty Cugier absolutnie nie odstaja od p. Malgorzaty Ostrowskiej. Wczoraj widzialem Lombard z p. Marta po raz pierwszy i chociaz na poczatku bylo troche inaczej, niz na poprzednich koncertach Lombardu, to po kilku numerach Lombard BYL w moim postrzeganiu zespolem jak za dawnych lat.
Repertuar skladal sie glownie ze starych przebojow (Droga pani z TV, Taniec pingwina na szkle, Diamentowa kula, Szklana pogoda, Smierc dyskotece, etc.), chociaz nie zabraklo nowszych piosenek, nieznanych mi poprzednio, rowniez tych promujacych nowa plyte.
Zaluje troche, ze zabraklo w repertuarze 'Stanu gotowosci' i 'Znowu radio' i jeszcze kilku lecz zrozumialym jest limit czasowy koncertu.
Na koniec pare slow o publice. Cisnie mi sie na usta znane powiedzenie 'nie ilosc a jakosc'. Z poczatku troche sztywno ale jak Lombard zagral pare starszych numerow to nie moglem wysiedziec i dawaj przed scene. Nie bylem w tej decyzji odosobniony i mysle, ze zabawa byla naprawde niezla, rowniez dla seniorki - Pani Zosi, ktorej taniec na scenie z p. Grzegorzem Strozniakiem zapamietam dlugo :-).
Oczywiscie przydaloby sie wiecej publiki, chociazby w kontekscie ekonomicznym organizacji koncertu. Mam nadzieje, ze nastepne koncerty Polonia w Dallas wypelni bardziej tlumnie. Ja napewno sie zjawie i juz dzisiaj opowiadalem znajomym, zeby zalowali, ze ich wczoraj nie bylo razem z nami.

Podsumowujac - piekna inicjatywa, za ktora jeszcze raz dziekuje. Mam nadzieje, ze pobawimy sie jeszcze w w Dallas, przy muzyce kolejnych polskich zespolow.
Do zobaczenia na nastepnym koncercie!

Maciek Warcholinski

Polish Cowboy

Czesc i tez dziekuje

Post autor: Polish Cowboy » czw wrz 08, 2011 1:17 pm

Teraz tylko powiem krotko : dziekuje za mile slowa i za przybycie na ten wspanialy i pierwszy tego rodzaju w Dallas koncert.
Napisze wiecej za kilka dni jak moze ''uslysze '' wiecej opinii.
Greg

Polish Cowboy

dopisek/Andrzejki/ zabawa

Post autor: Polish Cowboy » czw wrz 29, 2011 5:03 pm

Czesc Rodacy w Dallas i okolicy. Greg sie klania wszystkim. Dziekujemy za pozytywne opinie o koncercie Lombard. To juz historia teraz a Lombard juz nam pisal z Polski z podziekowaniami za fajna zabawe w gronie Polonii w Dallas.
Planujemy juz nastepna impreze. Seba i ja- "Polscy Kowboje " organizujemy w tym samym miejscu gdzie byl koncert (Fairview Farms w Plano,TX ) zabawe andrzejkowa. Seba bedzie naszym i ulubionym DJ-em a do tego bedzie tez muzyka ''dancingowa'' grana na zywo przez nasz zespol " The Polish Cowboys ". Zamowilismy tez juz bar i barmana wiec beda drinki ''rozne'' do nabycia na miejscu. Jedzenie tez bedzie wliczone w cene biletu. Za kilka dni napisze wiecej szczegolow. Bilety beda sprzedawane w polskich delikatesach tez juz kilka dni. Podpowiem tylko ze jak kupisz bilety wczesniej to bedzie troche taniej niz na ''ostatnia minute''. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Gość

cos sie dzieje w Dallas

Post autor: Gość » sob paź 01, 2011 12:12 pm

dzieki chlopaki( Polscy Kowboje ) ze cos robicie tu w Dallas dla nas/Polonii

sympatic
Kontaktowanie:

Post autor: sympatic » ndz cze 23, 2013 3:05 pm

Czytamy, czytamy :-)

usman125

Post autor: usman125 » pn wrz 23, 2013 12:59 am

iadal na wlasne posty po tygodniu lub dwoch jak zapomne ze to ja napisalem : )
Czy administrator moze sie do mnie odezwac bo mam pytania na temat tej strony. Duzo starych postow/wiadomosci . Jednak jestem wdzieczny ze ktos cos robi i ze to isnieje. Pozdrawiam.
Greg

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

A jak moge pomoc

Post autor: admin » pn wrz 30, 2013 7:20 am

A jak moge pomoc?

pozdrawiam

tonystryk
Kontaktowanie:

Post autor: tonystryk » pn maja 26, 2014 10:27 am

ja czytam :)

alababa321
Kontaktowanie:

Post autor: alababa321 » pn sie 11, 2014 10:20 am

lubimyczytac.pl - chyba najlepsa strona o książkach IMO!

tobi

Post autor: tobi » czw sty 15, 2015 12:32 pm

Jak widzę to jest ruch :) , każdy czytam, a nawet odpisze.

Odpowiedz