Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Niepłodność

Ogolnie o tym forum

Moderator: kris_k

Bartoszek

Niepłodność

Post autor: Bartoszek » wt paź 31, 2017 9:07 am

Niepłodność to problem, z którym boryka się wiele małżeństw. Nierzadko słyszymy w telewizji, że młode matki nie są w stanie zajść w ciążę, albowiem zmagają się z niepłodnością. Nie w każdym kraju istnieją właściwe aparaty prawne, które pozwalają pomóc takim parom. Niepłodność mimo że tylko w niskim stopniu ma wpływ na niż demograficzny, wymaga naszego zainteresowania. Nasza witryna to arsenał wiedzy o niepłodności.

domi78

Re: Niepłodność

Post autor: domi78 » pn lis 13, 2017 2:21 am

U mnie też lekarz stwierdził niepłodność. Poszłam do drugiego i okazało się że jest wszystko ok, mogę mieć dzieci. Warto iść do innego specjalisty zrobić badania. Ja teraz staram się o dzidziusia i mam nadzieje że nastąpi to już niedługo jak się uda :) Ja piję inofem http://www.inofem.pl/ już trzy miesiące i widzę przede wszystkim poprawę samopoczucia. Nie tracę jednak nadziei bo lekarz mówił, że zadaniem tego preparatu jest unormowanie mojej gospodarki hormonalnej która była w opłakanym stanie.

Kunter

Re: Niepłodność

Post autor: Kunter » pn lis 13, 2017 10:02 am

A czy mógłbyś podać adres tej witryny bo jestem zainteresowany tym tematem :)

Odpowiedz