Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 68 wyników

autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:16 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Oryginalny prezent dla 20latka
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 36451

Re: Oryginalny prezent dla 20latka

Polecam poszukać czegoś na portalu https://giftmania.com.pl/. Znajdziesz tam mnóśtwo nietuzinkowych prezentów. Jeżeli chcesz czymś zaskoczyć drugą osobę, to z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy dzięki którym zrealizuejsz swój cel ;)
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:14 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Wesele w Polsce
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 3859

Re: Wesele w Polsce

W Polsce duże znaczenie ma suknia ślubna. Dlatego też wiele Pań młodych jeździ po całym kraju, żeby znaleźc coś ciekawego. Mi spodobały się suknie ślubne Kraków - wyglądają przepięknie, zapierają dech w piersiach ;)
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:13 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Gdzie kupić modne sukienki?
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 6548

Re: Gdzie kupić modne sukienki?

W sklepie evita mają piękne suknie koktajlowe. Jeżeli ktoś lubi ten styl, to z pewnością powinien zajrzeć. Oczywiście w ich ofercie znajdziesz również inne stroje, jednak suknie koktajlowe najbardziej zapadły mi w pamięć ;)
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:11 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Odpicowanie auta przed sprzedażą
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3015

Re: Odpicowanie auta przed sprzedażą

Przede wszysstkim warto zainwestować w takim przypadku w auto detaling Warszawa. Dzięki temu auto będzie lśniło na zdjęciach i dobrze się prezentowało, a to jest tak naprawdę kluczowe jeżeli mówimy o dobrym pierwszym wrażeniu.
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:09 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Imprezy integracyjne
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 3606

Re: Imprezy integracyjne

Na takich impreazach warto pomyśleć o różnych integracjach, a wtedy przydaje się dobre nagłośnienie. Dzisiaj można je wynająć - http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie i zorganizować imprezę w praktycznie dowolnym miejscu. Warto rozwazyć taką opcję ;)
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:07 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Studia dzienne czy zaoczne?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1766

Re: Studia dzienne czy zaoczne?

To zalezy w dużej meirze od tego co oczekujesz, od tego w jakiej jesteś sytuacji. Oba rozwiązania dzisiaj są bardzo dobre. Ważniejszy jest tak naprawdę kierunek i uczelnia. Przykładowo takie studia MBA organizowane przez dobrą uczelnie, nawet jeżeli będą zaoczne to będą bardziej wartościowe, niż stu...
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:05 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: kurs vs szkolenie
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 2629

Re: kurs vs szkolenie

Duży wpływ ma tutaj dziedzina. Przykładowo z BHP szkolenia powinny być przeprowadzone przez profesjonalistów - https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-bhp/szkolenia-bhp-warszawa/, dodatkowo taki program powinien być dopasowany ściśle do firmy, która zamawia szkolenie. W...
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:03 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: reklama firmy
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 11309

Re: reklama firmy

Według mnie korzystanie z agencji marketingowej jest najrozsądniejsze, od siebie mogę polecić firmę http://fabrykamarketingu.pl/ - znajdziesz tam usługi prawdziwych specjalistów. Dlatego jeżeli Ci na tym, żeby marketing został przeprowadzony profesjonalnie, to możesz śmiało korzystać z ich usług :)
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:02 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Reklama firmy budowlanej
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 289

Re: Reklama firmy budowlanej

Dobra strona internetowa to podstawa. Dzisiaj w każdej branży liczy się obecność w interencie. Poczytaj sobie na ten temat - http://adnext.pl/baza-wiedzy/projektowa ... owych-www/. Warto potem zlecić taki projekt strony internetowej profesjonalistom, którzy wszystko odpowiednio wdrożą.
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:01 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Biznes pomysł
Odpowiedzi: 145
Odsłony: 10008

Re: Biznes pomysł

Ja natomiast od siebie polecę branżę rolniczą. JEst to jedna z "trwalszych" branż, bo ludzie tak naprawdę zawsze będą potrzebowali żywności :) Tylko żeby zacząc tu działać, trzeba mieć sporo kasy na inwestycje, m.in. trzeba zainwestować w dobre środki ochrony roślin - https://www.syngenta.pl/
autor: SEreptis
sob maja 19, 2018 11:00 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Sklep internetowy a własny biznes
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 11275

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Jeżeli planujesz otworzyć sklep internetowy, to potrzebujesz dobrego hostingu, certyfikatu SSL i własnej domeny. To wszystko możesz kupić w Hekko - dzięki temu wszystkie usługi będziesz mieć w jednym miejscu :)
autor: SEreptis
pt kwie 27, 2018 1:03 am
Forum: What to do in DFW, TX i nie tylko..
Temat: Jedzenie
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 33916

Re: Jedzenie

Osobiście jestem fanem zamawiania gotowego jedzenia ;) Nie przepadam za gotowaaniem, dlatego serwisy takie jak https://glodny.pl/ są dla mnie bardzo dużym ułatwieniem. Mogę bez problemu zamówić coś dobrego do domu i nie muszę gotować.
autor: SEreptis
pt kwie 27, 2018 1:02 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Jaki samochód dla rodziny?
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 7833

Re: Jaki samochód dla rodziny?

Powinien przede wszystkim mieć różne udogodnienia jak np. ogrzewanie postojowe. Chociaż w nei zawsze możesz zainwestowac po zakupie auta - http://frostthermoking.pl/. Dzisiaj dzieci częściej chorują, a takie ogrzewanie zimą jest bardzo przydatne.
autor: SEreptis
pt kwie 27, 2018 1:01 am
Forum: Na kazdy temat polonijny......
Temat: Jaki skup aut wrocław polecacie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 326

Re: Jaki skup aut wrocław polecacie?

Ja polecam Ci samodzielnie sprzedać auto - znacznie więcej zarobisz ;) Zwłąszcza jeżeli przed sprzedażą wybierzezs się np. do http://www.carscare.pl/ i odnowisz samochód. Osobiście uważam, że to znacznie bardziej opłacalny sposób sprzedaży auta.
autor: SEreptis
pn kwie 23, 2018 3:51 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Odzyskiwanie należności
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 650

Re: Odzyskiwanie należności

Polecam zapoznać się z ofertą http://solventoir.pl/. JEżeli chodzi o windykację, to ta firma jest bardzo skuteczna. Pracują tam osoby z dużym doświadczeniem. Jeżeli powierzysz im zajęcie się twoimi sprawami, to z całą pewnością będziesz zadowolony z efektów ;)