Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 5 wyników

autor: biergier
ndz wrz 06, 2015 6:05 pm
Forum: Na kazdy temat......
Temat: serwis obiadowy z porcelany
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1869

Kurde. Porcelany jest sporo ostatnio na rynku i szczerze mówiąc nie wiem która porcelana jest lepsza od drugiej. Najłatwiej by było przejść się do jakiegoś sklepu, pogadać z eksedientką, bo w internecie opinie zawsze są zróżnicowane, sporo recenzji jest pisanych na zamówienie wiec nie ufałbym im w 1...
autor: biergier
czw sie 13, 2015 9:35 am
Forum: Ogolne... About this forum
Temat: Przestarzale informacje
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 15083

Nie chodzi o to, że ktoś chce takie wiadomości usuwać, jak napisała jedna osoba przede mną, tylko żeby znalazły się z jednym miejscu pod nazwą archiwum. Bieżące rozmowy na tematy różne są na tyle uniwersalne, że mogą pozostać, chodzi o te przeterminowane.
autor: biergier
czw sie 13, 2015 9:32 am
Forum: Ogolne... About this forum
Temat: Inoformacja o forum/ About this forum
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 27823

Skoro na forum pojawiła się rejestracja, to znaczy, że jednak były wulgaryzmy. Inicjatywa takiego forum jest dobra, Polacy, wbrew pozorom chcą mieć kontakt ze sobą i wiedzieć, co się dzieje. Kiedyś znalazłem również jakieś forum polskiej społeczności z Detroit.
autor: biergier
czw sie 13, 2015 9:29 am
Forum: Ogolne... About this forum
Temat: ktos to czyta ?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 33348

Ja też wchodzę i czytam a znam kilka osób, które chętnie tutaj zaglądają, żeby mieć kontakt z językiem polskim, którego na co dzień nie używają. Zastanawiam sie nawet, czy nie nawiązać znajomości z osobami, które podają na forum swoje gg i inne namiary.
autor: biergier
śr sie 05, 2015 3:56 pm
Forum: Humor i satyra
Temat: Blondynka
Odpowiedzi: 361
Odsłony: 87127

Blondynka, brunetka i ruda pracowały w jednej firmie. Pewnego dnia szefowa oświadczyła, że wcześniej kończy pracę. Po jej wyjściu brunetka mówi do pozostałych: - Hej dziewczyny, szefowa się urwała, to może my też pójdziemy wcześniej? I tak też zrobiły. Brunetka poszła do kina, ruda do knajpy a blond...