Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znaleziono 5 wyników

autor: marcziki
sob lip 18, 2015 4:42 am
Forum: Kacik muzyczny, literacki i filmowy...
Temat: Co aktualnie czytasz?
Odpowiedzi: 204
Odsłony: 43514

Tajemnice haremów - Harem był w każdym muzułmańskim domu, lecz jeden z nich — harem padyszacha w pałacu Topkapy — wywoływał najwięcej emocji. Pełna przepychu, wręcz baśniowego bogactwa, a zarazem okrutnie wyrafinowana rzeczywistość przez wieki podniecała wyobraźnię nie tylko Europejczyków. Najpiękni...
autor: marcziki
sob lip 18, 2015 4:42 am
Forum: Humor i satyra
Temat: Nieśmiertelne kawały o Jasiu
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 40736

Mały Jasio bawi się w kuchni kolejką, a jego tata gotuje obiad. Jasio zatrzymuje kolejkę i mówi: - Wszystkie cholerne dupki, które chcą wysiąść, niech do cholery wysiadają. Ci, którzy chcą wsiąść, niech do diabła wsiadają! - Jasiu! - krzyczy ojciec - Nie mogę uwierzyć, że używasz takiego słownictwa!...
autor: marcziki
pt cze 05, 2015 3:08 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: Malowanie dachów - dolnyśląsk
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 758

Na forum dallas malowanie w Polsce ? Słaby pomysł, nie podoba mi się i chyba coś Ci się pokiełbasiło. Musisz przede wszystkim podawać jakieś realne rzeczy takie jak malowanie w Dallas albo w Texasie. O tym tutaj jest mowa a nie o polskich tych wioskach zapyziałych..
autor: marcziki
pt cze 05, 2015 3:06 am
Forum: Humor i satyra
Temat: Informatycy
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 31861

Zmutowany śledź..Czy to nie jest twoja modyfikacja tego kawału o informatyków ? Przecież to jest sprawa jasna i oczywista - to było o złotej rybce :D Tobie się coś miesza i Ty akurat nie masz pojęcia o czym to piszesz :) Informatycy nie są tacy źli, trzeba ich tylko poznać.
autor: marcziki
pt cze 05, 2015 3:05 am
Forum: Na kazdy temat......
Temat: zadaszenie balkonu
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 4191

Tylko chyba sobie nie zdajesz sprawy ile takie zadaszenia mogą kosztować..To chyba nie są tanie rzeczy i to są na pewno jedne z droższych rzeczy..Mi się one tak średnio podobają i nawet jakby mi ktoś chciał dopłacać to ja bym ich nie chciał bo takie są średnie.