Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Co aktualnie czytasz?

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co aktualnie czytasz?

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: vasheenomed » sob sty 26, 2019 10:59 am

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: rafiki8 » czw sty 17, 2019 5:53 am

Ja znalazłem fajny artykuł o algorytmy ewolucyjne. Ogólnie cała strona mnie zachwyca, bo napisane jest wiele ciekawych rzeczy ze świata nauki, biznesu i życia ludzkiego :)

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: liliput » wt sty 15, 2019 3:46 am

Nie lubię czytać książek - to strata czasu. Tylko jak na prawdę muszę to czytam - np. na studiach.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: liliput » wt sty 15, 2019 3:41 am

Nie lubię czytać książek - to strata czasu. Tylko jak na prawdę muszę to czytam - np. na studiach.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: tasia99 » sob sty 12, 2019 3:31 pm

Obecnie czytam książki w obcych językach - chcę podnieść swoje kwalifikacje językowe. To obecnie dla mnie priorytet, kryminały musiały pójść w odstawkę.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: malinka33 » czw sty 03, 2019 11:48 am

Ja jakiś czas temu natknełam się na bardzo ciekawe publikacje naukowe na tej stronie https://www.abe.pl/ Mam nadzieję że uda mi się zrobić tutaj zakupy do konca przyszłego tygodnia. Bardzo spodobały mi sie niektóre tytuły i mam szczere chęci na przestudiowanie tej lektury. Wydaje mi się że warto będzie się zainteresować tą ofertą jak najszybciej.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: boska » śr gru 12, 2018 3:50 am

Właśnie zabieram się do czytania książki Hawkinga zakupionej w promocji na https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ , słyszałam o niej sporo dobrego i czytałam bardzo pochlebne recenzje więc teraz pora na moją ocenę :) Po pierwszych wersach już widzę że mega ciekawa!

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Gość » wt gru 11, 2018 11:52 pm

aktualnie to wertuje przepisy dla księgowych i czytam o RODO :) Gdybyście byli w podobnej potrzebie to różnego rodzaju literaturę branżową w dobrej cenie możecie zamówić w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Tu podsyłam namiar do wątku na innym forum, gdzie dyskutowano na ten temat http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=29382. Sama korzystam regularnie od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę wysoką jakość i obsługę klienta.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Diego » czw lis 29, 2018 7:53 am

Małe życie
Hanya Yanagihara
Zachwycająca powieść o przyjaźni poddanej ogromnej próbie. Oto historia życia czterech przyjaciół – o ich niełatwym dojrzewaniu, ogromnych sukcesach, bolesnych wyborach i tyranii pamięci, od której nie sposób czasem się uwolnić…

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: honorata » śr lis 28, 2018 5:53 am

Ja po raz pierwszy postanowiłam przeczytać Harry'ego Pottera - polecam!

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Ina83 » śr lis 21, 2018 2:38 am

Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale spodoba Ci się. Ja po 30 też myślałam, że mam już wszystko do końca poukładane i żadne zaskoczenia mnie nie czekają. A po lekturze – mam ochotę coś zrobić, zmienić, zadziałać. Tutaj https://endorfinowygranat.pl/ masz więcej info o książce i możesz ją kupić. Polecam.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Oriana.W » śr lis 21, 2018 2:36 am

No, no. Brzmi nieźle. Dawno nie czytałam nic podobnego.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Ina83 » śr lis 21, 2018 2:33 am

"Endorfinowy granat" to taki trochę reportaż, relacja z podróży, połączona z pamiętnikiem/dziennikiem autora. To nie jest typowa beletrystyka, bo Pawlik opisuje swoje autentyczne przeżycia. Autor ma stabilną pracę w korporacji. W zasadzie czuje, że powoli się wypala i nic już go w życiu nie czeka. Więc postanawia to zmienić. Rzuca robotę i jedzie w podróż rowerem przez Azję. Odkrywa kraj, odkrywa siebie. Towarzyszy mu wiele przemyśleń, którymi dzieli się z czytelnikami. W książce każdy może znaleźć takie wezwanie do działania i zachętę do wzięcia życia w swoje ręce.

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Oriana.W » śr lis 21, 2018 2:30 am

Książka kopa? :D Tytuł brzmi "wystrzałowo", ale nie sądziłam, że jeszcze ktoś potrafi tak pisać. O czym pisze ten facet?

Re: Co aktualnie czytasz?

autor: Ina83 » śr lis 21, 2018 2:29 am

Kocham książki, ale nie mam ulubionej stylistyki. Biorę książki z polecenia albo takie, które po opisie mnie po prostu zainteresują. Ostatnio z polecenia kupiłam "Endorfinowy granat" Michała Pawlika i muszę przyznać, że to był świetny wybór. Książka daje niezłego kopa :D

Na górę