Witamy na Forum Polonii w Dallas!

kurs vs szkolenie

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: kurs vs szkolenie

Re: kurs vs szkolenie

autor: inga.brola » śr gru 05, 2018 6:34 am

Nie lubię szkoleń - zabierają tylko czas. Poza tym muszę siedzieć z kolegami z pracy, których nie cierpię. Dziękuję bardzo, nie jestem chętna na coś takiego :p

Re: kurs vs szkolenie

autor: KamilRel » czw lis 22, 2018 10:12 am

Ja jednak stawiam na kursy, nie tak dawno z resztą byłem na jednym w Cosinus i jeżeli zależy Ci na zdobyciu umiejętności i certyfikatu to śmiało mogę polecić. Zadbali także o najlepszych instruktorów i odpowiednią organizację której niestety w wielu innych miejscach brakuje, nie mówiąc już o dużo wyższych cenach niż właśnie u Nich. Jak coś nowego zorganizują na pewno będę ponownie!

Re: kurs vs szkolenie

autor: Moniczka88 » pn lis 19, 2018 12:45 pm

Kursy zazwyczaj kończą się jakimiś certyfikatami. Ja jednak biorę częściej udział w szkoleniach. Nie tak dawno byłam na szkoleniu dla inżynierów. Wzięłam ze sobą na nie moich pracowników. Wiele nam to dało. Wiele inwestuje w swoją firmę.

Re: kurs vs szkolenie

autor: morelkaa1 » czw lis 15, 2018 9:50 am

Szkolenia owszem są bardzo ważne, dlatego trzeba poszerzać swoje horyzonty i wiedzę. Mając swoją firmę warto przeprowadzić szkolenia w zakresie RODO jest to temat powszechny aktualnie, jednakże jeszcze nie do końca każdemu w pełni znany. Firma https://www.mwinspektorzy.pl może dla was przeprowadzić w pełni profesjonalnie takie szkolenia także warto nad tym pomyśleć.

Re: kurs vs szkolenie

autor: miskant » pn lis 05, 2018 10:46 pm

Ja rozglądam się akurat za trochę innym kursem. Chodzi mi o jakiś dobry kurs dotyczący manicure i stylizacji paznokci. A póki co uczę się sama, ostatnio na przykład czytałam jak zmywać hybrydy: http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/j ... C4%99.html

Re: kurs vs szkolenie

autor: mimi9 » pn lis 05, 2018 12:29 am

A skoro już o kursach i szkoleniach mowa, to czy warto Waszym zdaniem decydować się na nie we własnym zakresie, czy lepiej czekać, aż wyśle nas pracodawca? Widziałam sporo ciekawych szkoleń i kursów na stronie firmy szkoleniowej Kar-Group, a dokładniej http://kar-group.elk.pl/. Sądzę, że wiele z nich mogłoby się przydać w pracy :) Co więcej, podobno po ich ukończeniu otrzymuje się certyfikat uznawany w Urzędach Pracy. Jak sądzicie, warto się na takie kursy zapisywać?

Re: kurs vs szkolenie

autor: KacperWrobel » ndz lis 04, 2018 9:57 am

bardzo przydatne w większości zawodów okazują się logistyka szkolenia

Re: kurs vs szkolenie

autor: Mateo 77 » sob paź 27, 2018 10:17 am

Przede wszystkim zastanówcie się, co najbardziej popchnie Waszą karierę do przodu i po prostu pójdźcie w tym kierunku. Dobrze widać to na przykładzie szkolenia https://www.dsi-edu.com/szkolenia-zaawansowane na którym będziecie w stanie jeszcze bardziej pogłębić Waszą wiedzę stomatologiczną. Warto pójść w tym kierunku.

Re: kurs vs szkolenie

autor: benedictx1 » czw paź 25, 2018 8:24 am

Nie ma to znaczenia, każdy musi przejść kurs bhp przed pracą. Słyszałem też, że szkolenia mogą odbywać się przez internet, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Re: kurs vs szkolenie

autor: Marekks » pt paź 12, 2018 3:20 pm

Zgadzam się to wszystko zależy na jakie stanowisko chcemy aplikować, jeżeli chodzi o mnie to byłem ostatnio na szkoleniu z Pakietu Microsoft w Firmie Informatycznej Szansa. A to ze względu, że planuję zostać Menadżerem a wiem, że do tego potrzebne są duże umiejętności w tych programach ponieważ wiele prac za ich pomocą jest realizowanych. Teraz z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że są to świetnie prowadzone szkolenia, z konkretnymi i doświadczonymi szkoleniowcami którzy zwracają uwagę na indywidualne problemy, a na koniec oczywiście dostałem certyfikat Microsoft potwierdzający jego ukończenie. Dużo wiedzy i umiejętności które naprawdę przydają się w pracy :)

Re: kurs vs szkolenie

autor: Mateo 77 » pt wrz 28, 2018 2:55 am

Żyjemy w XXI wieku, teraz sama standardowa edukacja nie wystarczy. Teraz powinniście rozważyć to, by zacząć edukować Wasze dzieci też w innych kierunkach. Wiem, że świetnie się w tym celu sprawdza arytmetyka mentalna. W Abakus http://www.abakus-center.eu/pl-pl/naucz ... dla-dzieci prowadzone są specjalne kursy, gdzie dzieciaki uczą się myśleć "poza skrzynką". To zawsze procentuje w dorosłym życiu.

Re: kurs vs szkolenie

autor: Jago999 » wt wrz 25, 2018 3:36 pm

Jeśli poszukujesz doświadczonego coacha w Wielkopolsce to proponuję coś dla Ciebie. Firma Proupsolutions to dwie znane psycholożki z obszaru wsparcia biznesu. Umów się z nimi i zdecyduj się na więcej. Te Osoby mogą sporo odmienić w twoim prywatnym biznesie. Oferują wszystko - od analizy po szkolenia FRIS.

Re: kurs vs szkolenie

autor: Marekks » wt wrz 25, 2018 2:32 pm

Myślę, że fajną opcją będzie wybór szkolenia np. z zarządzania projektami na którym z resztą sam byłem z przyjacielem w firmie informatycznej Szansa. Można z nich naprawdę dużo wyciągnąć i później zastosować już w praktyce przy prawdziwych realizacjach. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, ze warto zwrócić na Nich uwagę, ponieważ można zdobyć dodatkowe kwalifikacje i starać się o dużo lepsze stanowiska ;)

Re: kurs vs szkolenie

autor: beskid1yy » pn wrz 24, 2018 7:15 am

Kursy bhp są bardzo ważną częścią pracy. Osoby które nie przejdą kursów, są bardziej narażeni na utrate zdrowia

Re: kurs vs szkolenie

autor: kabix179 » ndz sie 26, 2018 11:46 am

Edu Medical realizuje m.in. kursy z kwasu hialuronowego czy liftingu wolumetrycznego. W działalności firma koncentruje się także na realizacji seminariów szkoleniowych. Nasza grupa ekspercka prowadzi też szkolenia z bezoperacyjnej korekcji nosa.

Na górę